Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Egy vékony, feszes,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Egy vékony, feszes, sportos női test mennyire kompenzálja nálatok az átlagos arcot?

Figyelt kérdés
Úgy is kérdezhetném, hogy ha csak két választás lenne, melyiket választanátok: Gyönyörű arc átlagos (nem elhízott) testtel, vagy bomba test átlagos (nem ronda) arccal? Érdemes egy átlagos arcú nőnek sok energiát fektetni a testébe?
2020. ápr. 28. 11:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Érdemes, legalábbis szerintem ez oda-vissza működik, a fej is feljebb húzhatja a testet, de a test is a fejet, mert végeredményben úgyis az összkép számít.
2020. ápr. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Összkép aztán ha azon nem lehet dönteni akkor a kisugárzása és a személyisége a lánynak. Pl ha az egyik egy őrült nézhet bármennyire is jól ki annyit nem ér az egész h tönkre tegyen. De így ha a kérdésre kellene válaszolnom további infók nélkül a sportosan választanám.
2020. ápr. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Érdemes. De tényleg sokat számít a belső kisugárzás. Volt szépségkirálynő barátnőm, aki olyan buta volt, mint a föld, és olyan rideg, mint Alaszka, a végén már rendesen csúnyának láttam. És volt teljesen átlagos külsejű, de kedves, okos, bájos barátnőm, aki a feleségem lett, mert el is vettem.
2020. ápr. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ezt így nem tudom megmondani. Az összkép és a kisugárzás a fontos.

De amúgy mindenképpen érdemes egy szép, formás testre energiát áldozni...

2020. ápr. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Az átlagos arcot nem kell kompenzálni.
2020. ápr. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Az átlagos arcot semmi szükség kompenzálni.


Nálam egyébként abszolút ez jön be. A barátnőim mindegyike (még csak nem is átlagos) elég karakteres arccal volt megáldva, nyilván egyiküket sem tartottam csúnyának, de nem az a klasszikus babaarcú nők voltak. Viszont mindegyiküknek szép sportos, feszes teste volt.



Egyébként szerintem ez ízlés függő. Van haverom, aki a babaarcot részesíti előnyben, inkább legyen a nő molett, de igazi tökéletes arccal, szóvla minden típusnak megvan a maga rajongótábora.

2020. ápr. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"Érdemes egy átlagos arcú nőnek sok energiát fektetni a testébe?"


Fitnesz modell szinten nem érdemes.


Azon a szinten, hogy egészséges legyél, hogy ne okozzon gondot felmenni a 3. emeletre (és nem, nem 20 évesen kérdés ez, hanem 30-35+), hogy ne kapj olyan betegségeket amik az ülő munka és/vagy az elhízás következményei.


Ezek miatt még akkor is érdemes a testeddel foglalkozni, ha pasizás terén nem hoz sikert (de, hoz!)

2020. ápr. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
29%
Növessz agyat drága, mert gáz van helyette a fejedben. 🙂
2020. ápr. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Egy vékony, feszes, sportos női test mennyire kompenzálja nálatok az átlagos arcot?"


Simán, a ronda arcot is.

2020. ápr. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 mikeXxX ***** válasza:
Mert egy nőnek csak ez a két tulajdonsága van ugye? És még mi tárgyiasítunk 🤦‍♂️! 40f
2020. ápr. 30. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!