Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem lehetek boldog?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lehetek boldog?

Figyelt kérdés
Úgy érzem akármit csinálhatok az életben, én sose lehetek boldog. Régen nem voltam népszerű, most valamivel népszerűbb lettem, még a Facebookon is többen lájkolnak, mint régen, kapok egy jó pár pozitív visszajelzést is. Sok mindenem megvan anyagilag is, a családom szeret. Mikor edzek akkor úgy érzem jobb kedvem lesz, de utána már egyből rossz is, mikor látom, hogy mások pl. hiába kövérek, mégis van egy társuk, akire számíthatnak. De ezzel a példával senkit se akarok megbántani, meg nem is nézek le senkit. De idegenek nem szerettek eddig még soha, azt kaptam mindig vissza hogy kihasználtak. Tudom én is hibás vagyok, hogy hiszékeny vagyok, de én szerettem volna hinni, hogy engem is lehet szeretni, de nem. De azon kívül hogy nincs párom, azon kívül szinte majdnem mindenem megvan. Tudom nem ez a kategória, de ide írtam, mert nem szeretnék itt ismerkedni.
2020. máj. 2. 21:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

mert nem találtál még olyan dolgot ami igazi örömet okoz.

miből gondolod,hogy egy társ boldoggá tenne?

2020. máj. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
56%
Hogyan szerethetne valaki, ha magadat nem szereted?
2020. máj. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
28%

"Hogyan szerethetne valaki, ha magadat nem szereted?"


Hagyjuk már ezt a f4szságot.

2020. máj. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Volt már olyan hogy jobban elfogadtam magam, de akkor se voltam sikeresebb az életben. Amúgy vannak olyan hobbijaim amik örömet okoznak.
2020. máj. 2. 21:46
 5/11 A kérdező kommentje:
Mert azt látom és olvasom mindenütt hogy valaki csak társsal lehet boldog.
2020. máj. 2. 21:46
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
#5 az agymosás látom nálad is működik.
2020. máj. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
80%
Pedig igaz, hogy amíg egyedül nem rakod rendbe a dolgokat, akkor társasan sem leszek boldog. Akkor max. a lila köd fázisban leszel boldogabb, de később jönnek a bajok, amik addig el voltak temetve és a kapcsolatot is megmérgezik...
2020. máj. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
#5: ha ezt el is hiszed, akkor ritka ostoba vagy.
2020. máj. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
69%

2/7 és 7/7!

Kedves kérdezõ!Javaslom,hogy olvasd el újra e két vàlaszt,minden megoldàs benne van.

Annyit tennék hozzà,hogy ha ideàlis tàrsra vàgysz,vàlj elõször te ideàlis tàrsà.Ha önmagaddal nem vagy jòl akkor ezt a fàjdalmat fogod kivetìteni a környezetedre!

És mivel elégedetlen vagy magaddal,mindig a külvilàgot fogod okolni holott a belsõ vilàgodat,önismeretedet lenne érdemes fejleszteni.Tudod,mindig hangosabban ordìt aki vagy mint amit mondasz!

A szem a lélek tükre mint tudjuk,ezàltal bàrmely emberrel talàlkozol,tudni fogja hogy milyen vagy mert az embereknek olyan receptorai vannak melynek révén megérzik!De szerencsére az agy képes ûj idegpàlyàkat hozni ìgy mindig van lehetõség a személyiség fejlesztésére!

Sok sikert és dolgozz magadon,hidd el,megéri! Szia!

2020. máj. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Tehàt a 2/7 és a 2/9 véleménye valôs!
2020. máj. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!