Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon az unokatestvérem miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon az unokatestvérem miért nézhet le ennyire?

Figyelt kérdés
Már 10 éve biztos nem beszélünk egymással. Neki még szakmája sincs, csak egy érettségije. De mikor találkozunk sose köszönne, még akkor sem ha én köszönök is neki. Ezért egy idő után már nem is köszönök neki. Viszont egy dologban különb mint én, neki már férje és gyereke is van, nem úgy mint nekem, akinek még barátja sincs. Még mamám is említette már hogy milyen jó hogy xy-tól már neki is van dédunokája, jó lenne a többi unokától is, és még feldicsérte őt.
2020. máj. 2. 22:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha unokatestvérek nem köszönnek egymásnak, nem is beszélnek egymással, annak valami oka csak van még régről!
2020. máj. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mi oka lehetne? Sose csináltam ellene semmit.
2020. máj. 2. 23:00
 3/4 anonim ***** válasza:
"Egy valamiben kulonb nalam, neki mar van ferje, gyeteke". Miert kulonb? Loverseny ez? Aki elobb hazasodik, szul, az aranyermet erdemel?Aki meg kesobb, szegyellje magat? Aki meg csalad nelkul kepzeli el az eletet, meg kene kovezni? Micsoda felfogas ez?
2020. máj. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
64%
irirgy
2020. máj. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!