Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon tetszik az unokatestvér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik az unokatestvérem férjének az unokabátyjának a fia. Mit szólna hozzá a családom, lehet ebből bármi probléma?

Figyelt kérdés

Az unokanővérem esküvőjén ismerkedtünk meg, rengeteget beszéltünk, táncoltunk, nagyon megkedveltem, utána egyszer beszéltünk, majd véletlenül összefutottunk rá pár napra. Azóta (7-8 hónapja) nem beszéltem/találkoztam vele... Pedig nagyon szívesen beszélnék vele, csak félek, hogy nem kedvel (eddig amelyig srác kicsit is tetszett, biztos, hogy utált). Én nem mertem rá írni, és ő sem keresett engem.

Sokat gondolkodom rajta, és hiányzik...

Papíron elvégre rokonok vagyunk, szóval félek, hogy nagyon furán venné ki magát a dolog, és nem tudom, mit csináljak...

Nagyon várom a tanácsokat, véleményeket!

15L (a srác pedig 17 éves)


(És elnézést az össze-visszaságért.)


2015. jan. 21. 15:25
 1/2 anonim ***** válasza:
47%

nyugodtan kupakoljatok, nincsen köztetek vérrokonság. Ott, hogy az unokatesód FÉRJÉNEK az ágáról jön ez a rokon megszűnik a vérrokonság. Hajrá! Írj rá! Legalább nyitnod sem kell, meg minden, mert ismeritek egymást :)


Ez vér szempontjából olyan, mint ha én a bátyám feleségének a húgával szexelnék. Nincs vérrokonság. Miért ne tetszhetne nekem ő?

2015. jan. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
67%
#1: Egy 15 éves lánynak kupakolást ajánlasz? Honnan szedtek téged össze?
2015. jan. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!