Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden kapcsolatban az egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden kapcsolatban az egyik fél jobban szeret?

Figyelt kérdés
Most nincs kapcsolatom, de ha az eddigi tapasztalataimat nézem akkor szerintem igaz. Viszont, ha így van hogyan lehet ennyi boldog kapcsolat? Nekem sem az nem volt jó mikor kevésbe szerettem, az meg főleg nem amikor engem nem szerettek annyira, mint én őket. Aki kapcsolatban van jelenleg hogy érzi, őt szeretik vagy ő szeret jobban?
2020. máj. 2. 23:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Jó kapcsolatokban ez egyáltalán nem így van. De mindenki másképp szeret. Ez nem jelenti azt, hogy kevésbé. Csak észre kell venni, hogy a másik mivel mutatja ki, hogy nem-e neked vannak irreális elvárásaid, figyelemhiányod, vagy a párodnak van-e valami lelki sérülése amiatt nem tudja úgy kimutatni az érzéseit. Mondjuk ilyen tipikus példával ha valaki nem akar 0-24-ben rajtad lógni az nem azt jelenti, hogy kevésbé szeret. Meg kell találni azt akinek hasonló dolgokra van igénye ilyen téren.

Egy hosszú kapcsolatban meg néha te szereted "jobban" néha ő téged. Ha ő csak 10%-ot tud éppen belerakni akkor neked kell 90-et és fordítva. Ha neked van valami bajod ami miatt nem állsz úgy érzelmileg akkor kicsit ki kell tartania amíg rendbe jönnek a dolgaid, kicsi plussz energiát belerakni.

Én a saját kapcsolatomban sosem éreztem, hogy egyikőnk jobban szeretne. Hasonló igényünk van együtt töltött időre, hasonló gesztusoknak örülünk. Ha egyikőnk nem tudott úgy "szeretni" akkor a másik vitte a hátán a kapcsolatot. Abszolút nem gondolom, hogy egy jó kapcsolatban ahol egymáshoz való a két fél jobban szeretne az egyik. Volt nekem is nyilván szar kapcsolatom ahol egyikőnk jobban szeretett de ez nem azért volt mert ez törvényszerű. Szimplán csak nem illettünk össze.

2020. máj. 3. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Em nem voltam ilyen szerencses. Akiket nagyon szerettem azok engem kevesbe. A parom jobban szeret mint en ot.
2020. máj. 3. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A mostani kapcsolatomban nem így érzem. Kölcsönös az odaadás és a törōdés, mindketten kimutatjuk egymásnak az érzéseinket.


Korábban voltak ilyen érzéseim, amirōl a kérdésben írsz... viszont azt kell hogy mondjam, hogy emögött olykor puszta mártírkodás van.. van úgy, hogy jobbnak s mélyebb érzésūnek akarja beállítani magát valaki, de a valóság mást mutat. Amúgyis nincs olyan, hogy “jobban szeret”, inkább olyan, hogy jobban teper egy kapcsolatban, több energiát öl bele, ez meg késōbb frusztrációvá alakul, amikor nem viszonozzák a törōdést...

Ezt nem igazán nevezném szerelemnek.. szerintem az csakis a kölcsönösségben tud mūködni.. számomra nem igazi szerelem az, mikor teperek valakinek a figyelméért, aki nem viszonozza úgy, ahogy kéne, ilyenkor a szeretet átalakul ellenszenvé vagy utálattá.

2020. máj. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!