Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szeretik a nők csak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szeretik a nők csak az iPhone-kat?

Figyelt kérdés

Úgy veszem észre, ha egy kicsit is szebb nőről van szó egyből iPhone-ja van. Mit szerettek benne ennyire?


Egyik ismerősöm mondta is adjam el a csori Galaxy S10-emet, mert azzal sosem lesz nőm. Neki ájfon van leteszi az asztalra és mindig megnézték neki a kocsmában a koronavírus előtt...



2020. máj. 3. 15:12
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
92%
Ez a felnőtt rovat, nem a dedó.
2020. máj. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
19%
Mert az a gazdagság szimbóluma, a menő kocsi és óra már nem menő.
2020. máj. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
83%
Az adataik nagyobb biztonságban vannak?
2020. máj. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
48%

csak a buta emberek vesznek iphonet :D


üdv egy s20 pro tulaj :D

2020. máj. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindegy milyen telefonja van az illetőnek. Az exemnek 15 evvel ezelotti nyomogombos telefonja volt. Nem nagyon erdekelt.
2020. máj. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
54%
Mert azt hiszik hogy az menő.
2020. máj. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Ötösnek csak érdekes, hogy mégis EX lett belőle... elsőnek pedig 28 éves vagyok.
2020. máj. 3. 15:33
 8/30 anonim ***** válasza:
79%
Nekem samsungom volt ezelőtt, állandóan lefagyott, lassú volt, kevés volt benne a memória. Kb 1 éve van iphoneom és imádom! Teljes mértékben kiszolgálja az igényeim. Gyors, sok minden ráfér, könnyen kezelhető, nem fagy le, mint az android. Nem státusz szimbólumot láttam benne. Úgy voltam vele, hogy ha már nagyobb összeget invesztálok bele, akkor megbízható márka legyen.
2020. máj. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
#7: Biztos a telefon miatt.
2020. máj. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
80%

Se nekem, se a barátomnak nincs iPhone-ja. Bőven megengedhetném magamnak, de jobb szeretem a kicsit "stabilabb" telefonokat, valamint a jobb kamerával rendelkezőket.

Két barátnőmnek van iPhone-ja. Azt nem tudom, hogy a barátaiknak milyen, mert kevés dolog érdektelenebb számomra, mint mások telefonja.

Hidd el, semmit nem nyom a latban, az elképzelés is nevetséges.

22/L

2020. máj. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!