Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogy reagálnátok, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy reagálnátok, ha a párotok úgy írna le valakinek hogy "gusztusosan kövér"?

Figyelt kérdés

Együtt élünk és multkór hallottam hogy az egyik haverjával rólam beszéltek és így hívott engem.

Ha köztünk szóba jön a téma nekem mindig azt mondja hogy csinosnak, vékonynak tart, nem értem így akkor másnak miért mondja ezt


160centi vagyok és 61kg


L21



2020. máj. 4. 09:25
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
63%

Nő vagyok 160 cm, 57 kg, szerintem kimondottan gömbölyded.

Attól meg, hogy tetszel neki, vonzónak lát, nem vagy nádszál, monjuk úgy, hogy rosszul fejezte ki magát.

2020. máj. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Neked azt mondja, amiről azt gondolja, hogy azt akarod hallani. A haverjának meg az őszinte véleményét.
2020. máj. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
17%

Sérti az önérzetedet és az egódat az igazság?

Biztos, hogy tetszel neki, különben nem lenne veled. A pasik meg nem szoktak egymás között finomkodni. Ennyi.

2020. máj. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
45%
Mert nem meri szemedbe mondani. Van tükröd, nem? Nézzél bele, vékony vagy? Ha nem, akkor min lepődsz meg?
2020. máj. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
81%
Nekem biztos rosszul esne.Még ha tetszik is neki, meg minden....de valahogy sértő a kövér szó.Megalázó kicsit az is, hogy a barátjával a te testedről beszél,úgy,hogy te közben mindent hallasz.Legalábbis nekem ez sem esne jól.Ugyanakkor nem hoznám szóba, nem beszélgetnék vele a szituról, úgy tennék, mintha nem hallottam volna és elkezdenék fogyózni.
2020. máj. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

"vékonynak tart"


Ez kizárt, csak nem akar megbántani. Viszont feltehetően így tetszel neki.

2020. máj. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
66%
Kibsznám
2020. máj. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
63%
Már elnézést, de a 160/61 minden, csak nem kövér. Erre lehet mondani hogy teltkarcsú, vagy husis. De ha engem ezekkel az adatokkal kövérnek tartana, ráadásul kétszínűen nekem mást mond és másnak is,repülne mint a madár.
2020. máj. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
36%
8# Egy nőnek nincs akkora izomzata mint egy férfinak, tehát ha a kérdezőn az mind zsír, akkor lehet kövér.
2020. máj. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
7%
Hagyjuk már ezt a finomkodást a szavakkal, hogy husis, meg teltkarcsú. Aki nem vékony az kövér, persze a nők a pirosat is huszonhétféle árnyalatban látják, a pasik nem. De ha ennyire bántó, akkor legyen zsíros, mert végülis ez az igazság. Az jobb lenne?
2020. máj. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!