Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogy reagálnátok, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy reagálnátok, ha a párotok úgy írna le valakinek hogy "gusztusosan kövér"?

Figyelt kérdés

Együtt élünk és multkór hallottam hogy az egyik haverjával rólam beszéltek és így hívott engem.

Ha köztünk szóba jön a téma nekem mindig azt mondja hogy csinosnak, vékonynak tart, nem értem így akkor másnak miért mondja ezt


160centi vagyok és 61kg


L21



2020. máj. 4. 09:25
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
61%

A haverokkal őszinte, mert ott nincs tét

Neked viszont adnia kell a szépet, mert így jut puncihoz.


Amúgy nem tudom, hogy lehet valakit vékonynak tartani, ha egyszer nem az. Ha pedig nem vagy az, akkor csak poénból mondta, kár magadra venned

2020. máj. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
14%

A kérdezőn van 10 kg zsírfelesleg. Pont. Ez el kell fogadni. Semmi estre sem vagy vékony, kérdező.

De ha zavar, akkor tegyél ellene.

Egyébként gondolom van tükröd, ha belenézel akkor látnod kell az igazságot.

2020. máj. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Nincs rajta 10 kiló felesleg. Én 162 centi vagyok és 54 kiló alá már nem tudtam menni ésszerű diétával, csak koplalni tudtam volna. (De nem is akartam, mert mellem fenekem ekkora már eltűnt és kiálltak a csontjaim)Ebben az életkorban 57 kiló körül voltam nyáron, 60 kiló télen. És rendszeresen,aktívan sportoltam, nem zabáltam, nem nasiztam. És soha senki sem mondta rám akkoriban, hogy kövér vagyok, ami ésszerűtlen is lett volna. Tehát van olyan alkat, akinek ez egy normálhoz közeli állapot.

Ha 61 kiló kövér, akkor mi a 70 vagy a 80 vagy a 100?

Ha a kérdező egészségesen eszik és mozog, és úgy ennyi kiló, akkor ilyen alkat és a barátja ne kétszínűsködjön feleslegesen.

2020. máj. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
25%

#13

Te sportolsz, izmos vagy. Szerintem a kérdező nem sportol és semmi izom nincs rajta.


Én 159 centihez voltam tinikoromban 55 kg, nagy volt a fenekem, combom, hasam, naracsbőrös volt a combom. Sok évig 50-52 kg voltam, 3 éve pedig 47 kg vagyok, vékony, enyhén izmos. Teljesen jól érzem magam, és nem zörögnek a csontjaim.


Az életviteltől sok minden múlik.

2020. máj. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
#14-es Nem vagyunk egyformák, én ezzel a magassággal 48kg-al nem menstruáltam. Minden esetre a kérdező biztos nem vékony, de messze van a kövértől.
2020. máj. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
65%
Mit vitatkoztok? Úgysem látjátok a kérdezőt. A pasija viszont igen, megmondta, hogy kövér. De számára gusztusosan legalább. Lehetne annyi önismerete a kérdezőnek, hogy tudja: egyáltalán nem vékony.
2020. máj. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez semmit nem mond így magában csak két szám, ezer féle elrendeződéssel,millió alkattal. Egy husis homokóra/körte alkatú csaj a szépség ideál manapság, egy ugyanolyan súlyú de alma alkatú pocakos csajt meg simán ledagadtoznak. Nem mindenkinek van szerencsés alkata
2020. máj. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Miért kérdezgeted arról, hogy szerinte milyen az alkatod?

És, ha tudod, hogy nem vékony akkor miért hallgatod ahogy azt hazudja, hogy csinos vékony vagy? Fejbe nincs valami rendben, próbálj meg mozogni és egészségesen étkezni, hogy a lelked is helyre álljon.


Egyébként a párodnak valószínű tetszel és rendes tőle, hogy azt mondja amit hallani akarsz.

2020. máj. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Én, mint öndiagnosztizált étkezési zavaros, egyből dobnám. Volt már ilyenhez "szerencsém", és hülye voltam, hogy nem penderítettem ki azonnal a szűrét. Ha nem vagy neki tökéletes, mert a kövérezés egyértelmű becsmérlés, akkor bye-bye!!!!!
2020. máj. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!