Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok nálatok gond az, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nálatok gond az, ha valaki kövér? Ha igen miért?

Figyelt kérdés
2020. márc. 10. 16:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Nálam Nem gond sőt ;)
2020. márc. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A mackós bejön, a kövér taszít. Nem csak esztétiai szempontból, bár nyilván az is szerepet játszik benne. Leginkább azért, mert az elhízás mögött az esetek nagy részében a lusta, kényelmes, igénytelen jellem áll és egy ilyen emberrel nem szeretnék semmilyen kapcsolatot. Kivételek erre bizonyos betegségek, de itt most nem erről beszélek.
2020. márc. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálam kizáró ok, mert nagyon nem jön be.
2020. márc. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálam igen, mert azt jelenti, hogy eltérő az életmódunk. Én nagyon szeretek sportolni, túrázni, úgy egyáltalán sokat mozogni, egy elhízott ember nyilván nem rajong ezekért a dolgokért (különben max kicsit mackós lenne, de semmiképp sem elhízott), illetve a súlyából fakadóan nem tudná velem űzni ezeket a hobbikat.
2020. márc. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, mert nem tudok vonzódni a kifejezetten kövér emberekhez.

Ráadásul egy bizonyos súlyfelesleg fölött a férfi életminősége is megromlik, és éveket, vagy évtizedeket veszit az életéből.

2020. márc. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy kapcsolatom tönkrement miatta.

Mikor megismertem mackós volt (187cm/102kg) de pl biciklivel járt melózni, meg kiegészítésként fatelepen pakolt, szóval elégette amit megevett.

Viszont! Egy hónapja voltunk együtt, amikor feljebb jutott a munkahelyén, és egy távolabbi hotelbe került, sokkal jobb fizuval plusz ingyenes étkezéssel (ebből az egyik mindig a vendégek utáni svédasztalos lehetőség volt)

Rohamosan hízni kezdett, és még jobban lustulni.

Négy hónap alatt már remegett rajta a háj, már arra sem volt hajlandó, hogy az egy utcával odébb lévő kisboltba gyalog/bicajjal menjünk, mert verte a víz, fújtatott.

Volt egy kifejezett eset, ami betette nálam a kaput: szex közben felül volt, de nem bírta tartani magát, rámfeküdt, ami kényelmetlen volt, pár perc után fújtatott és folyt rám az izzadtsága. Elkezdtem undorodni.

Próbáltam kedvesen jelezni, hogy gáz van, de mindig támadásnak vette, és általában arra jutott, hogy nekem is van plusz kilóm :/

Végül szakítottunk.

2020. márc. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
"általában arra jutott, hogy nekem is van plusz kilóm " Tipikus. Amikor az erősen túlsúlyos férfiak beszólnak, minősítik a mit tudom én +10 kiló felesleggel rendelkező nők testét.
2020. márc. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Azóta lefogyott és menyasszonya van. Igaz, kellett hozzá egy mélyvénás trombózis :(

(Egy községben élünk, nehéz nem tudni a másikról )

2020. márc. 11. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!