Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mekkora küzdést várnak el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora küzdést várnak el a mai nők? Mennyit kellene küzdeni értükk?

Figyelt kérdés
Remélem érthető lett a kérdés.

2020. máj. 4. 12:44
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem olyannal, akivel kölcsönösen érdekeljük egymást ez a probléma fel sem merül. Ha valaki állandóan rajtam lóg, levegőt sem hagy nekem, nem ért az elutasításból, az nem küzdés, hanem irritáló nyomulás. Ha valaki baxxik rám, eszébe sem jutok, napokig nem ír egy üzenetet sem, nem érdekli semmi, amit mondok, akkor pedig az ő oldaláról nincs meg az érdeklődés.
2020. máj. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
33%
semennyit, pont azok alá fekszenek be leginkább akik le se szrják őket. egy nőt a saját egójával kell legyőzni, hagyd hogy ő küzdjön érted.
2020. máj. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
82%

Ismerkedésnél semennyit. Nem 1800-ban élünk már, nem az lesz vonzó egy férfiban, ha fizikailag legyőzi a másikat - ma már a nők is fenn tudják tartani magukat, nem ilyen megmentendő kis nebáncsvirágok. Ha visszautasítok valakit, annak jó oka van, ha tovább próbálkozik, az taszító.


Kapcsolatban már más a helyzet, bár ott sem feltétlen küzdésnek nevezném, hanem a kapcsolat szinten tartásán. Ne dőljön senki se hátra, hogy jó, már bebiztosítottam az asszonyt / a pasit, hanem tartsa fenn a lángot. Szervezzen programokat, éreztesse velem, hogy tetszem, ne hagyja a kapcsolatot ellaposodni - nyilván ezt megteszem én is, úgy a korrekt.

2020. máj. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
78%
szerintem legjobb ha csak egyenlő félként kezelnek amibe beletartozik az, hogy az ember nem csinálja össze magát ha beszélni kell velem és szintén beletartozik,hogy nem egy bunkó állat
2020. máj. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Küzdjön a f4aszom, ha bejövök neki akkor ne szórakozzunk egymással. Ennyi.
2020. máj. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
62%
Akiért küzdeni kell, az már rég rossz. Ha tetszem valakinek, akkor mutassa ki ő is, legyenek kölcsönösek az érzelmek. Az ilyen „küzdj értem” fap🤭nák pedig megérdemlik, hogy egyedül haljanal meg macskás nyanyaként.
2020. máj. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
60%

A normális állapot az, hogy kölcsönös a szimpátia. Te kifejezed a lánynak, hogy vonzódsz hozzá, hogy meg akarod hódítani; bókolsz, randit szervezel, érezteted vele, hogy fontos, keresitek egymás társaságát és így tovább. De! Ennek a folyamatnak a lány is a részese. Ha kölcsönös a vonzalom, akkor örülni fog a közeledésednek, és ezt ki is fejezi.


Ha viszont egy nő csupán elvárja a "küzdelmet", nem kölcsönös az érdeklődés, csak célokat tűz ki eléd, hogy "így meg úgy küzdj értem, majd akkor valamikor megjutalmazlak", az csak időtöltésnek akar használni, míg jobbat nem talál.

2020. máj. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
78%

"Éreztesd a lánnyal, hogy akarod őt, virág, csoki, apró ajándékok, elviszed étterembe, moziba, programot szervezel, éreztesd vele hogy odáig vagy érte és olyan ember vagy akinek ő igazi párja lehet. Ennyi."


Ez nem küzdés, és ezt megteszem én is nőként. Ez az ismerkedési szakasz. Mi küzdelem abban, hogy virágot vesz valaki, vagy programot szervez?

2020. máj. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!