Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gondolják sokan, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják sokan, hogy a férfinak sokat kell küzdeni a kapcsolatért, míg a nőnek semmit se kell tennie, ha én a valóságban épp fordítva látom sokszor?

Figyelt kérdés

NEM mindenkiről beszélek, természetesen vannak kivételek.


Viszont én sokkal több olyat látok, hogy a kapcsolatban a férfi elmegy, ledolgozza az x órás munkaidejét, és ennyi, kész. Ő a munka hőse, ő tett a család fenntartásáért, el kell ismerni. Na meg hát mellette évi 2x cserél kereket az autón, meg néha lenyírja a füvet, és erre büszke, neki ezért cserébe minden jár. Jár a sörözés a haverokkal, jár a "ne szóljon hozzám senki" én-idő a tévé/pc előtt, nyilván jár a fullos szex. Elvárja, hogy dicsérjék, elismerjék.

Mindeközben a párja (N) szintén dolgozik, mellette a háztartást vezeti (ha nem is 100%-ig egyedül, de jellemzően a nagyobb részét), gyerekeket ő intézi, ő tervez-szervez (családi nyaralást, felújítást, mindent), emellett persze ugorjon rá minden éjjel szenvedéllyel a párjára, mert ha nem, akkor neki nyilván jár a szex másokkal, mert hát férfibó' van, szóval garantált a megcsalás. Mindez persze a dolga, és alapvető, szóval ne várjon érte dicséretet, elismerést.


Most ne menjünk bele, hogy hány kivétel van, meg hogy akkor minek vannak együtt, ezt én se értem, de az tény, hogy sokkal-sokkal több ilyet látok, mint olyat, amiket az oldalon írnak, hogy a nőnek semmit se kell csinálni, bezzeg szegény férfi meg meggebed.

Miért írják akkor ezt? Honnan jött?

Vagy máshol mások a szokások? Régiófüggő lenne?

Én Észak-Dunántúlon laktam mindig, illetve most pár éve BP agglomeráció, itt azt látom, hogy 1-2 ritka kivételtől eltekintve ez megy.

Máshol lustábbak, ingyenélőbbek a nők? Vagy máshol is ez megy, a válaszolók meg kamuznak? Vagy nem direkt kamuznak, csak torzan érzékelik a valóságot? Vagy mi lehet ez az ellentmondás?


2018. szept. 6. 14:51
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
77%

Nálunk Vajdaságban is ez a helyzet,elképzelhető hogy valahol más,de itt főleg ezt látom én is.

Lehet hogy úgy értik,hogy azért hogy összejöjjenek,a nőknek szerintük semmit kell tenniük csak legyenek szépek,míg nekik gürizni kell,drága helyekre vinni,villogni valami jó autóval hogy összejöjjön. Ami persze szintén hülyeség.

Aztán mikor megvan a nő,akkor már hátradőlhet,onnantól alanyi jogon jár neki a modellalkatú nő,aki főz is,takarít is,meg hát csendben tűri a sok hülyeséget,míg ő elhízik,ápolatlan lesz,mert hát minek csinosítsam ki magam az asszonynak?! stb 😃

2018. szept. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
96%

Kár is ezen csattogni kattogni, így érzik jól az emberek magukat, aki akar az változik, változat, aki meg nem az fetreng a pöcében.


Pont olyan ez mint hogy 10 éve minden szeptemberben elmondják a híradóban hogy az általános iskolásoknak 5 kilós a táskájuk amit cipelnek. Unalmas már, idegesítő, tegyenek ellene, mit kell erről mindennap beszélni.

2018. szept. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
66%
A budapesti lányok sokkal lustábbak és élősködőbbek "nekünk jár" alapon; tapasztalatból mondom. Én is bevándorló fővárosi vagyok; volt ilyen és olyannal is kapcsolatom. Kerülöm a budapesti születési pcskat.
2018. szept. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
82%
most 2 éves a kisfiam. amikor megszületett, őszintén örültem, hogy fiú - szerintem ugyanis könnyebb élete lesz, mint egy lánynak.
2018. szept. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
70%

Úgy is kell minden nőnek amelyik ilyen férfinak mond igent vagy csak együtt él vele. Ezt már fel lehetett volna ismerni előtte is, hogy egy trógerrel él együtt.

Nőben is van naplopó. 8 óra munka az időtöltés, nem munka. De inkább jellemző a nőkre az eltartósdi, nem pedig fordítva. Szép autó, jó külső, és már tapadnak is a kulturálatlan, buta nők, tudom én ezt, ebben élek. Nevetséges. Puncs az egész világ.

2018. szept. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
57%
Itt del-dunantulon inkabb az utobbi felallas az elterjedtebb. A no a kisujjat se mozdítja, a ferfi meggebed.
2018. szept. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
56%
Miről beszélsz? Ma alapélménye minden férfinak, hogy egy nőben soha nem bízhat meg, soha nem számíthat rá mint társra, mert a nagy szerelem csak addig tart, ameddig megy a szekér és a férfi biztosítja a kényelmet és a szórakozást. (De még ez sem garancia, hogy "unalmában" nem megy félre.) Amikor jön egy nehézség, amikor a férfinak tényleg támogatásra lenne szüksége, akkor a nők villámgyorsan, menetrend szerint szoktak kiszeretni a partnerükből és találni egy másikat. Nem ismerek olyan férfit, akivel ez ne történt volna meg élete során.
2018. szept. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
23%
Kedves Utolsó, szívbemből szóltál!!
2018. szept. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
0%

Nézd, lehet hogy sok ilyen van.. 40 éves korban. Akkor már igenis a férfi az értékesebb és a nőnek kell már többet güriznie egy kapcsolatért, különben mehet egyedül is élni ha valami nem tetszik, egy 40 éves nő már nem a mai csirke, nem fognak utána kapkodni az életerős férfiak.

De fiatalabb korban meg igenis a férfinak kell küzdenie, hogy egyáltalán legyen párkapcsolata, a nőnek meg elég csak hátradőlnie és válogatnia a férfiak közül mind külsőre, mind abban, hogy a férfi anyagilag is mit tud neki nyújtani illetve mik a kilátásai. Főleg a 20-as években nagyon jellemző, hogy a nőknek semmit nem kell tenniük egy kapcsolatért, a férfiaknak meg erőn felül kell mindent, küzdeni a nőért és a pénzért is és karriert építeni és mindent csinálni egyszerre.

Később ez lehet megfordul, de hát kérlek.. a nők mániája a család és a gyerek téma. A legtöbb férfi kiegyezne azzal, hogy házasság és gyerek nélkül, csak szexuális alapú legyen a kapcsolat. Az meg nem jár ugye sok fáradsággal.

2018. szept. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
95%

"Nézd, lehet hogy sok ilyen van.. 40 éves korban. Akkor már igenis a férfi az értékesebb és a nőnek kell már többet güriznie egy kapcsolatért, különben mehet egyedül is élni ha valami nem tetszik, egy 40 éves nő már nem a mai csirke, nem fognak utána kapkodni az életerős férfiak."


Nekem meg több nőismerősöm vált el 40 körül, mert megunta a kapcsolatba belekényelmesedett, elpocakosodott, semmittevő, este a tv elé beülő férjét. És mindegyiknek lett új párja, akivel lehet még mit kezdeni, programokat szervezni, nem csak a rakd elém a vacsorát aztán hagyjál hiradót nézni. Egy barátnőmnek a családja meg még a férjet sajnálta, hogy jajj, mi lesz a Józsival, hogy fogja ellátni a háztartást. Vagy a férjem elvált barátja, aki csodálkozott, hogy az új csaj nem főz neki, hanem őt kell étterembe vinni, és az micsoda kiadás.

2018. szept. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!