Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Dolgoznál közös vállalkozáson...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dolgoznál közös vállalkozáson ha nem vagy a felesége és még nem volt eljegyzés sem?

Figyelt kérdés
3 éve van párom, nagyon nehezen indult a kapcsolatunk. 10 évig udvarolt nekem én viszont nem vettem őt komolyan. Fiúztam melette. Két évig voltunk se veled sem nélküled kapcsolatban. Aztán valami megváltozott. Valószínűleg felnőttem. Már normális a kapcsolatunk. Rengeteg időt töltünk együtt és mindent közösen csinálunk szabadidőnkben. Van munkahelyem, és neki is van. Méhekbe fektetett pénzt, régebben foglalkozott velük így ért hozzá. Jelenleg 25 családunk van és 200 családot szeretnék tartani éveken belül. Egy ismerős által kaptunk gyümölcsöst. Már én is fektettem be pénzt a méhekbe. A párom szeretneha egy éven belül feltudnánk mindketten mondani és csak a saját munkánkkal foglalkozni és nagyon félek ha esetleg nem maradunk együtt akkor elveszítek mindent és újra kezdetem elölről. Nincs jól fizető állásom, ápolónő vagyok. Tanulhatnék tovább de abból nem gazdagognék meg a saját szakmámban. Igaz még csak kb 6 hónapja jó minden közöttünk de úgy gondolom már én is megváltoztam bízhat bennem. Nem volt még eljegyzés, nem tudom lesz-e. Beszélt már róla. Ti mit tennétek?
2020. máj. 5. 15:44
 1/10 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
85%

Én, persze, mert tudtam milyen volt a kapcsolatunk, és nem egy lánykéréstől, vagy papírtól lesz jobb vagy bármi.

Viszont annak, akinek ezt meg kell kérdezni, vagy bármikor amúgy, mikor kétség merül fel ilyesmikben, és gyk-ra kell rohanni, mindig azt tanácsolom, ne, mert ha már a kétely felmerült..megette a fene az egészet.

2020. máj. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%
A méhészethez miért kellene feladnod a normális munkádat? A méhészkedés kb csak nyáron viszi el az idődet amikor pergettek. De azt simán ki lehet venni pl szabadsgának. Télen szinte semmi dolgotok vele,meg úgy az év többi napján is néha-néha pár órás feladatok amik munka mellett is simán beleférnek.
2020. máj. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%

1# Szerintem egy csepp kétely mindenkiben ott van, vagy te ismersz olyat, aki 100%-os magabiztossággal előre meg tudja tervezni akár a sakat életét? Nemhogy egy párkapcsolatot...


Viszont erre tényleg nem tudok jót válaszolni, egyáltalán, komolyan tudnék e venni egy nőt, aki 10 évig semmibe vett és "fiuzott". Bennem ilyen kérdések merülnek fel. Ezt Nektek kell jobban tudni.

2020. máj. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
Nem mondanám, ha nem ismernék, nyilván.
2020. máj. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%
Remélem, amit az ő vállalkozásába fektettél, arról van papírod. Akkor menj bele, ha téged is érdekel és szívesen csinálod. természetesen lepapírozva, hivatalosan mindent, ha nem akarsz seggre esni.
2020. máj. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

14 voltam mikor megismertem, hogy is lehettem volna azonnal jó barátnő?

Most már úgy érzem eleget "éltem".


Munka melett nem igazán van idő a benti munkálatokra. Mi gyártjuk a kereteket, mi fűzzük tehát 200 családra oda megy a telünk simán. Egyébként meg mivel műszakolok így a hétvégeim nem szabadok, hogy akkor csináljuk.

2020. máj. 5. 16:38
 7/10 anonim ***** válasza:

Csak így dolgoznék közös vállalkozásban. Amit én belerakok anyagilag meg munka szintjén annyit is szeretnék kivenni. Azt sosem tartottam korrektnek, hogy az egyik fél az egész életét szenteli valaminek, ő adja hozzá az összes szakértelmet a másik meg néha-néha besegít és mégis viszi mindennek a felét. Az üzleti élet legyen elválasztva a magántól.

Nyilván ennek kell egy jogi keret, mindent papírozni kell. Amit belefektetsz, amit kiveszel. Én ezt így sokkal korrektebbnek gondolom, pláne ha nagyobb pénzekről van szó.

2020. máj. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
6# Hááát, de tudod hogy van ez.. közben azért mégis voltam jó barátnő.. csak nem nekem, hanem valaki másnak xd
2020. máj. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

2-es vagyok, továbbra is azt mondom,hogy nem kell kilépni a normális munkából! Én tudom miről beszélek,mi is magunk fűztük a keretet,mi fűrészeltük,mértük,vágtuk,festettük. Mindent mit csináltunk. Munka után simán van rá idő,de leginkább hétvégente .

Én biztosan nem adnám fel ezért a munkám,mert kiszámíthatatlan a méhészet,egyik évben van belőle pénz másikban kb semmi. És 200 család még nem elég arra,hogy ebből megéljetek,főleg ha kezdők vagytok és nem értitek a dolgokat,simán ki fog halni a fele stb stb

2020. máj. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Valóban, a méhészet nagyon bizonytalan jövedelem. Egyik évben jó, másikban alig van haszon. Jól jöhet még a fix bevétel.
2020. máj. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!