Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mennyi idő után feküdtetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyi idő után feküdtetek le a párotokkal, mennyi idő után volt az összeköltözés, és az eljegyzés?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy nálatok ezek a dolgok a megismerkedéstől számítva kb mennyi idő után történtek :)

Illetve mennyi idő után mutattátok be egymást a családotoknak?


2019. okt. 30. 08:56
 1/10 anonim ***** válasza:
79%

Hát interneten ismerkedtünk meg ,3 hónap után találkoztunk először ,szerelem volt első látásra ,utána egy hónappal később feküdtünk le egymással először ,ezután kb 2-3 hónap mulva mutattam be a szüleimnek .

Egy éve voltunk együtt mikor összeköltöztünk és eljegyzett.

Azóta is boldog és kiegyensúlyozott a kapcsolatunk ,már 2 éve élünk együtt.Jövőre tervezzük az esküvőt .

2019. okt. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%

Mi is interneten ismerkedtünk meg, én voltam akkor 17, ő pedig 21. Mi 8 hónapig beszéltünk neten első találkozás előtt (több száz km volt köztünk, én odaköltöztem az ő városába 8 hónap után, de nem miatta, már a megismerkedésünk előtt is tervben volt a költözés)


1 hét után feküdtünk le először, mondjuk már 1. randin is megtörtént volna a dolog, csak akkor éppen menstruáltam. (én 18, ő 22)


3-4 hónap után költöztünk össze, de az első 9 hónapban az anyukájánál laktunk és csak utána mentünk albérletbe.


Majdnem 3 év után kérte meg a kezem.


3 és fél év után vettünk közös lakást.


3 hónapja azaz 4 év után volt az esküvőnk. És most próbálkozunk az első babával. ☺️

2019. okt. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
6 éve ismertük egymást, amikor összejöttünk. Fél év után kérte meg a kezem, másfél éve voltunk együtt az esküvőnkkor, a nászéjszakánkon szeretkeztünk először és akkor is költöztünk össze. 😊 15 éve vagyunk együtt.
2019. okt. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Rég ismertük már egymást látásból, meg is volt az a bizonyos szikra, csak mindig elkerültük egymást. Az első randin össze jöttünk. A szülőknek 4-5 nap után be mutattam. 2,5 hónap után feküdtünk le először, nekem ő volt az első 18 évesen. 3 hónap után oda cuccolt hozzám. 4,5 hónap után megkérte a kezem. 2,5 év után vettünk közös lakást. 3 év 4 hónap után volt az esküvőnk.
2019. okt. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%

Munkahelyen ismerkedtünk meg, 3 hónapig próbált hivogatni ide-oda, végül belementem, az első randitól számítva 2 héten belül lefeküdtünk, 3 év után költöztünk össze, 4 év után jegyezett el és 5 év után lesz az esküvőnk. Ha minden jól megy akkor meg a 6. évben jön a gyerek.

Kb fél év után mutattam be.


27/N

2019. okt. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%
Másfél hónapja ismertük egymást az első randinkkor. Aznap volt először szex. Közel egy év után költöztünk össze, 3,5 év után volt eljegyzés, pár hónapra rá esküvő. Egymás szüleivel pár hónap után találkoztunk.
2019. okt. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Fel evvel a megismerkedesunk utan kezdtunk kapcsolatba

Elso szex 1 honappal a kapcsolat kezdete utan

Koltozes 4 evvel a kapcsolat kezdete utan

Eljegyzes fel evvel az osszekoltozes utan

Hazassag fel evvel az eljegyzes utan

2019. okt. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
76%
Szex első alkalommal, összeköltözés 1 év után. Más még nem volt.
2019. okt. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

Megismerkedés után kb. 4 hónappal kezdtünk járni (nehezítő tényező volt, hogy élettársam volt, bár inkább mondanám albérlőtársnak, mert semmi nem volt köztünk évek óta). Az első randi után 1,5 hónappal feküdtünk le. Volt egy maratoni (3 órás) szenvedélyes csók, ami után megmondtam az élettársamnak, hogy szakítani akarok. És utána feküdtünk le.

Összeköltözés ezt követően 1,5 év múlva volt. Bár ez nem teljesen így van, mert már előtte is 7 napból 6-ot nálam aludt egy éven át, de hivatalosan 1,5 év után cuccoltunk össze. Eljegyzés csak 4 év múlva volt, utána fél év múlva esküvő és kb. 12 év múlva lesz majd a

válás.

2019. okt. 31. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Több, mint 3 éve ismertem. Az exem kollégája volt és miután szakitottunk elhívott randizni. Az első randin le is feküdtünk, de én nem akartam gyorsan haladni ezért mondtam neki, hogy legyen ez inkább egy szex kapcsolat. Kint élünk Angliában, ő lengyel és a nővérével és a családjával valamint az apukájával él. 1.5 hónap után beköltöztem, azóta is röhög az én nem akarok gyorsan haladni dumámon. 2 hónap után megismertem az anyukáját, 3 hónap után vittem haza Magyarországra. Jelenleg fél éves ez a kapcsolat úgyhogy még nincs eljegyzés meg ilyenek, de remélhetőleg nem sokára, ha külön tudunk költözni minden összejön.

23L 29F

2019. nov. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!