Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan definiálnátok ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan definiálnátok ezt a helyzetet? Maradnátok benne, vagy tovább állnátok?

Figyelt kérdés

A férfi azt mondja, nincsenek érzelmei, de te mégis azt érzed, soha nem szeretett még senki így, és jól érzed magad vele nagyon. Ő melletted van, támogat, figyelmes, érződik, hogy nagyon fontos neki, hogy jól érezd magad és boldog legyél. Mióta ő van az életedben, azóta boldognak érzed magad, mert ő annyi pluszt ad, mint eddig még senki.

Emellett a férfi azt mondja, ez nem párkapcsolat, és nem akar párkapcsolatot, miközben napi szinten mindent megbeszél veled, számít neki a véleményed, meg akarja ismerni a családtagjaid, barátaid, rendszeresen szervez közös programokat, bele von téged a privát dolgaiba. Mindig nagyon kedves, odaadó, nyitott könyv, tudod szinte minden lépését.

Szóval a mondatai és a jelzései teljesen ellentmondanak. Egyébként ő egy introvertált srác. Hogyan kezelnétek ezt?


2020. máj. 5. 22:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Ha nem szakításkor mondja ezt akkor szégyelli az érzéseit. Tudod ami nincs kimondva nem is létezik elv. Bíztatni kell néha beszélni erről aztán idővel meg lesz az áttörés.
2020. máj. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

A szükségleteidet elégítheti ki neked.

Valószínűleg ugyanaz a szeretetnyelvetek. Csak ő nem érzelemből teszi ezt, hanem egyszerűen neki is az a kellemes. Pl ha az érintések mindkettőtöknek nagyon fontosak, akkor szerelem nélkül is szeretni fog összebújni meg begubózni veled. Ezt értelmezheted félre.

2020. máj. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem azt lényeges tudni, hogy mit szeretnél: együttélést, családalapítást is? Ha igen, akkor egy ideig maradhatsz, kivárhatsz, de nem túl sokáig, mert ha ő mégsem akar ebben partner lenni, akkor neked csak telik, pazarolódik az értékes időd... Ha nem cél ez, akkor egyszerűen csak élvezd, tart, ameddig tart, lesz belőle, ami lesz.
2020. máj. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
55%

Nyíltan kimondta, hogy nem akar párkapcsolatot, így szerintem nincs min gondolkodni.

Én tovább állnék. Zavaros ez az egész helyzet, nem csoda, hogy kételyeid vannak.


Szex van?

2020. máj. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt ilyen sajna nem is egy, dettó ugyanez.


Én szerelmes voltam, jó volt vele lenni, a szex is jó volt.


Ő is ugyanezt érezte csak szerelem nélkül amit meg is mondott.


Szóval csak egy barátság extrákkal a dolog vagy ilyen nyitott kapcsolat-féle. Nem akarja magát lekötni.

2020. máj. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
73%
Nekem is volt ilyen. Ne éld bele magad, nem akar semmit komolyra fordítani,viszont cserébe te rosszul érezheted magad miatta.
2020. máj. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ez a baj a nőkkel, tisztelet a kivételnek. Oda is beképzelnek valamit ahol nincs semmi, itt a srác kerek perec meg is mondta. A kerdező megy az érzelmei után = garantált pofáraesés

N

2020. máj. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ez a feeling azért kell neki, hogy jobb legyen a szex. Vannak olyan típusú férfiak (is), akik nem tudnak vadidegennel szexelni, kell nekik az érzelmi közelség akkor is, ha semmiféle szerelmet nem éreznek. Amikor majd szerelmes lesz, úgy leszel hajítva feelingestül, mindenestül, hogy a lábad se éri a földet és egy normális szakítás se fog járni neked, amiben legalább elbúcsúznak tőled, hiszen ő megmondta: csak szex.
2020. máj. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
52%
Lehet, hogy először viselkedik veled egy férfi normálisan, kedvesen, stb. ezért benned lassan kialakult vonzalom iránta. Gondolkozz el ezen. Próbáld meg objektíven látni a szitut...
2020. máj. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
65%

"A férfi azt mondja, nincsenek érzelmei"


Jelentése: egy büdös szavad nem lehet ha megkefélek mást is, esetleg összejövök majd egy jobb nővel. Addig jó leszel te is.

2020. máj. 6. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!