Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha megtehetnétek otthon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megtehetnétek otthon maradnátok háztartásbelinek munka helyett?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy a párom programozó ezért nagyon jól keres. Nettó 500.000-et hazahoz. Én vendéglátásban dolgozom, egy csomó túlórával viszek haza kb 160.000-et.. Van egy szenvedélyem, ez a kerámiakészítés, valamikor éjszaka is nekiállok csinálni mert máskor nincs időm. A párom felhozta, hogy maradjak itthon, mert nem vagyunk arra rászorulva, hogy én is dolgozzak. Azt mondta azt szeretné ha azt csinálnám amit szeretek, plusz nyugodtan tudnám rendezni az itthoni dolgokat. Nyáron fogunk összeházasodni, utána pedig babát is szeretnénk.

Aki bántó vagy sértő dolgot szeretne írni az inkább ne tegye, köszönöm:)



2018. márc. 21. 12:37
1 2 3
 1/30 Noren1989 ***** válasza:
42%

Nem, nem maradnék otthon.


28/F

2018. márc. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%

Nagy álmom távmunkán, itthoni környezetből dolgozni, és ezt lehetővé is teszi az a szakmám/diplomám, aminek éppen a megszerzésén dolgozom.


Sima háztartásbeli nem lennék. Mi lenne, ha otthon kerámiáznál, de már üzleti szinten tennéd, pl. elmennél vállalkozónak, és eladásra is készítenél dolgokat?


22/N

2018. márc. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
31%
Én itthonról dolgozom szoftverfejlesztőként. Szóval a kellemest a hasznossal.
2018. márc. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
En is uzletet csinalnek belole, sima htb-nek nem maradnek otthon azert, hogy csillogjon a lakas, legyen meleg etel es kozben gyuljenek a keramia tanyerok a polcon. De ha van ra lehetoseg, semmikepp nem galyaznek a vendeglatasban.
2018. márc. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Nem gyűlnek a tányérok a polcon, mivel nem azokat csinálok.. legtöbbször elkelnek a munkáim, volt egy gipszszobrom ami 50.000ft-ért kelt el, de azon dolgoztam is majdnem fél évet. Mondjuk a vevőköröm az ismerősöm ismerőseire terjed ki maximum.. Sokszorosító eljárással nem szeretnék dolgozni, mindent amit csinálok abból egy van (van persze pár kivétel)
2018. márc. 21. 13:04
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
Én is programozó vagyok, de abban a percben elfogadnám és élnék a hobbimnak. Később viszont valószínűleg üzletet csinálnák belőle. Így sokkal nyugisabb és egyszerűbb ha van mögötted egy védőháló, és nem kell idegeskedned. 26/N
2018. márc. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%

A te helyedben otthon lennék

Anyukám is velem volt végig, nagyon jó volt, gimis koromban lett újra munkája, addig kézműves projektjei voltak

2018. márc. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
72%
Htb. biztos nem lennék, de nem is gályáznék tovább a vendéglátásban.
2018. márc. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
42%

> A válasz 35%-ban hasznosnak tűnik


Látom sokan ülnek az irodában tele idegesítő és büdös munkatársakkal, lol

2018. márc. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben csinálnék egy honlapot (kezdetnek akár ingyenest), ahova feltöltöm a munkáimat. Később meg, ha már többen ismernek, akkor akár ki tudod váltani a vállalkozóidat és tudsz ezzel foglalkozni. Szereted is, gondolom jól is csinálod, teljesen felesleges a vendéglátásban robotolnod. Én így otthon maradnék "háztartásbelinek" a helyedben. :)
2018. márc. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!