Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, ha még csak egyszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha még csak egyszer találkoztunk, de már azt akarja, hogy chateljek a lányával?

Figyelt kérdés
Ismerkedek egy férfival és eddig csak egy randink volt. Ott nagyon szimpatikus volt. Viszont van egy lánya. Természetesen, amennyiben halad a kapcsolat, akkor szeretnék jó kapcsolatot kialakítani a lányával. Viszont még egy randi után ettől messze vagyunk. Az elmúlt napokban mindig mondja, hogy írjak a lányának facen vagy írjak neki e-mailt. Szerintem először az lenne a normális, ha találkoznánk(de nyilván az se most). Arról nem is beszélve, hogy a lányának se hiszem, hogy az a vágya, hogy egy vadidegen nővel chatelgessen. A férfi mindig mondja, hogy mennyit mesélt rólam a lányának és szeretne velem beszélni. Ez is elgondolkoztatott, mert ha ezt minden nővel eljátsza egy randi után, akkor nem normális szerintem. Hiába mondom neki ezeket, nem fogja fel. Felejtős lenne ez az ember?
2020. máj. 6. 17:32
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
88%
Ez egy bolond, menekülj. Többet ne is találkozz vele.
2020. máj. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
94%
A te hozzáállásod szerintem teljesen oké, viszont nem kéne ezt erőltetni a részéről. Most akkor veled randizik, vagy a lányát akarja összehozatni veled? Valami nem stimmel itt..
2020. máj. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
95%
túl needy, egy randi után már azt tervezgeti, hogy te legjobb spanja leszel a lányának. vissza kéne vennie.
2020. máj. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
93%
Normális esetben, akkor mutatunk be valakit a gyereknek, ha már komolyra fordul a kapcsolat, és nem tesszük ki őt felesleges érzelmi és udvariassági köröknek.
2020. máj. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
72%

A férfi valószínű,hogy csak azt a kapcsolatot szeretné komolyabbra fordítani amit elfogad a lánya.

Jogos,hogy csak komolyabb szintre emelve lenne érdemes megismerkednetek, de a férfi bizonyára úgy gonodlja,hogy amennyiben az elején kiderül,hogy a lányával mégsem jöttök ki jól ne is folytatódjon az ismerkedés.


Mindkét verzióban van ráció.


A módszert viszont én se találom jónak.Nem tudom mennyi idős a férfi lánya? A férfinek kellene ugyanis közreműködni abban,hogy Ti megismerkedjetek, és nem Téged biztatni arra,hogy keresd a lányát.


Gyerekkel sosem könnyű megfelelő párt találni, és gyerekes szülőt sosem könnyű a gyerekkel együtt elfogadni.


Ha Te nem szeretnél még megismerkedni a lányával mond meg nyugodtan,hogy biztos jól kijöttök majd, de előbb a Ti kapcsolatotokról derüljön ki,hogy mennyire működik.

2020. máj. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
62%
Lehet ezt csűrni-csavarni, de semmiképp se normális az illető. Bolond. Szeretnél egy bolonddal együtt élni? Aki egy randi után ilyen szinten uralni akar? Hidd el, rosszabb is lesz. Örülj,hogy megszólalt a vészcsengő.
2020. máj. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem pont arra kivancsi, h a kislanyanak te szimpi vagy e...
2020. máj. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
71%
Ez kuka! Nem normális a fazon!
2020. máj. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
36%

Ha olyan bolond lenne nem lenne kepes egy kislanyt nevelni!

Ellentetbe az itt felszolalokkal...Sokan egy komoly kapcsolattol fintorognak nem, h gyermeket neveljenek egyedul!

2020. máj. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
68%
Ha beszelgetsz a kus lannyal abbol te is sokat leszurhetsz, h milyen nevelest kapott...A gyerek a szulo tukorkepe...Szerintem itt az emberek paraznak mindenen..,
2020. máj. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!