Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Plátói szerelmet hogy lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Plátói szerelmet hogy lehet el felejteni? Életem nehéz szakaszában megismertem egy férfit. Túl sokat nem találkoztunk és beszéltünk én mégis halálosan bele szerettem, mint egy tini

Figyelt kérdés

A kapcsolatot nem tartjuk,de annyira túl idealizáltam,h9gy nem tudom felejteni.

Tippek?


2019. aug. 3. 11:51
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát, ha ennyire tudod, hogy túlidealizáltad, akkor így. Egy nem létező személyt hiányolsz, nem a letező személy hianyzik.

Majd szerelmes leszel valaki másba, és akkor elfelejted.

2019. aug. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
54%
Írj neki.
2019. aug. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vedd tudomásul, hogy az a férfi nem létezik, ennyi.
2019. aug. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Rockarc ***** válasza:
30%

Keresd meg. Ha leoffol, akkor konyyebb lesz felejteni. Ha nem, akkor pedig akarmi is lehet belole. Ha volt koztetek szikra, azert az nem tunik el egyhamar, de az ido nem neked dolgozik.


Masreszt az irasodbol azt veszem ki, hogy te eresztetted le a rolot, okod is volt ra. Megszunt az ok? Rendben vagy? Kesz vagy ujra egy kapcsolatra? Ha igen, akkor a tobbi mar csak a masik felen mulik.


43F

2019. aug. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Rockarc!

Igazad van,már én eresztem le lassan a rollót.Nem vagyok jók,úgy tünik offol

2019. aug. 3. 14:37
 6/6 A kérdező kommentje:
De nem adom fel,még az iagzit kell keresnem
2019. aug. 3. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!