Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki a felelős az incel jelenség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki a felelős az incel jelenségért?

Figyelt kérdés

Az utóbbi években egyre többet hallani róluk. Már az egyik pszichológiai magazinban is olvastam róluk.


Mi ez az egész?



2020. máj. 7. 11:31
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
80%

Incel vagyok.


Az inceleknek azt kellene megerteni, hogy a legjobb ut, ha kivonjak magukat ama tarsadalmi nyomas alol, hogy ha nincs nod X eves korodig, akkor nyomorek vagy. Nem, az incelek nem nyomorekok. Nincs ilyen meghatarozas, hogy meddig kell, hogy nod legyen, es ha addig nincs, akkor ilyen es olyan vagy. Sok incel valojaban nem is akar not, csak az ember pofajaba van tolva a szexualitas es a parkapcsolatok, es ez termeli ki az inceleket. Az incelek hangos kisebbseg? Az emberiseg ma elo generaciojanak haromszor annyi noi felmenoje van, mint ferfi. Tehat a valaha elt ferfiak 2/3-a nyomorek? 🤣


(Ugye, mindig aki mondja)


Az en incelsegem megeleseben az dobott nagyot, amikor muszlim orszagba koltoztem, ahol nincs az ember pofajaba tolva a szexualitas. Ekkor ebredtem ra arra az alattomos propagandara, ahogy a nyugati media a szexualitassal manipulalja a tarsadalmat. Mivel itt szex csak hazassagban van, es a hazassagkotes nem olcso mulatsag, emiatt eleg sok olyan ferfit es not ismerek, akik 50-60 vagy annal is idosebbek es nem szexeltek soha eletukben, es kutya bajuk, jol megvannak.


Szoval nem kell a nyugati tarsadalom manipulaciojanak bedolni. A nokkel meg nem kell az inceleknek foglalkozni, mert azzal csak magadnak artasz. Foglalkozz olyan dolgokkal, amelyek altal a befektetett energiaid megterulnek. Aztan ha utkozben megiscsak lesz nod, akkor az ajandek.

2020. máj. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
24%

A 29-30-as hozzászóló vagyok. Ez nagyon jó meglátás. Viszont mit csináljak akkor, amikor valahol meglátok egy nagyon jó nőt? Ilyenkor nagyon zaklatott lelkiállapotba kerülök, és ez nagyon lassan ülepszik le.

Pár napja is láttam ilyet, csúcskategóriás volt, tetőtől talpig olyan volt, mint egy álom. Alig hittem a szememnek, kifogástalan arc és alak, olyan, amiről mindig is ábrándoztam.


Az is idegesítő az ilyen helyzetekben, hogy jó eséllyel nem látom többször. Bár lehet, hogy pont így könnyebb feldolgozni a látottakat.

Nem akartam követni sem, egyrészt hogy nehogy feltűnő legyen neki, másrészt meg már nem bírtam menni, mert előtte már mentem elég sokat. Ez külön idegesítő, legalább azt megtudnám, hogy hol laknak meg hogy hívják az ilyen csúcskategóriás nőket. Ekkor már könnyebb lenne feldolgozni ezt a helyzetet, de így borzalmas, mindig azon jár az eszem ilyenkor, hogy miből maradtam ki. Hogyha később úgymond könnyítek magamon a jobb kezemmel, még utána is nyugtalanít ez a gondolat.


De szerencsére ezek elég ritka helyzetek, mert ilyen nőt ritkán látni, másrészt meg nem vagyok sokat kint egyébként sem, nemcsak most a járvány idején. Volt időm bőven megszokni ezeket a helyzeteket az évtizedek folyamán, de kezelni, rögtön megnyugtatni magamat azt sosem sikerült ilyen helyzetekben. Ilyenkor az idő múlása szokott segíteni ebben.

Meg egyébként én is jól elvagyok általában, el tudom foglalni magamat, mert zárkózott vagyok, csak sajnos az ilyen helyzetekben nem tudok mit tenni hirtelen, amikor ez történik, egy ilyen vizuális élmény.


Egyébként azt nem tudtam, hogy a muszlim országokban csak házasságban van szex. Bár lehet, hogy nem mindegyik muszlim országban van ez. Meg ezt nem tudom, hogy hogyan lehet ellenőrizni.

2020. máj. 11. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
38%

Gondolj arra, hogy egy ilyen 'csucskategorias' no mellett odalenne a kenyelmes elet. Sok stresszel jar egy kapcsolat. Eleg sok ferfi belerokkan, sajnos. Nem tudom, hany eves vagy, en 35, nemsokara 36. A velem egykoru ismeroseim hazassagai most mennek gallyra, es latom oket leepulni. Anyagilag, mindenhogy. Es ilyenkor jovok ra es adok halat, hogy nekem milyen egyszeru. En is voltam ugy mint te, csiko koromban, de mar rohogok a korabbi onmagamon (nem art egy kis onironia).


Amugy az eszreveteledre valaszolva, a hazassagon kivuli osszejarogatast a vallasrendorseg ellenorzi, beirod a YouTube keresobe, hogy pasangan ditangkap khalwat es lesz egy par ilyen video.


Amugy az en esetemben az volt, es amiatt szenvedtem ugy, mint te, hogy a csaladomban mindenkinek voltak parkapcsolatai. Batyamnak kb. 16 eves koratol voltak baratnoi folyamatosan. Unokanovereim is pasiztak kb. 14 eves koruk ota, aztan ott is parkapcsolat, hazassag stb. Szuleim, nagyszuleim, az osszes rokonom parkapcsolatban elt, sosem volt valas. Tehat adott volt szamomra is a minta. Csak nekem nem jott ossze, hiaba probalkoztam. Vegulis tudatalatt sosem akartam, mert nem tudok masokhoz alkalmazkodni. De mivel nekik volt, akkor nekem is legyen am! Mi az, hogy nekem nincs! Mert milyen baba dolog az. Aha, de nem nekem... Es erre kellett egy par evtized, mire rajottem.

2020. máj. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:

Én már sajnos 40 éves leszek, pont a jövő héten. Igen, azt mondják, hogy ahogyan telik az idő, egyre nehezebben alkalmazkodik az ember. Én is próbáltam annak idején ismerkedni, és nem volt szerencsém nekem sem. Aztán mára én is rájöttem, hogy a tartós kapcsolat az nem nekem való. Viszont a többi fajta kapcsolatra sincsen esélyem sajnos.

Hogyha lenne is lehetőségem meg bátorságom ismerkedni, előbb-utóbb be kéne vallani, hogy nem volt kapcsolatom, ezt pedig nagy valószínűséggel hihetetlennek tartanák, függetlenül attól, hogy milyen célú ismerkedésről van szó. Hazudni pedig nem szeretek. De mondom, erre nincsen sajnos lehetőségem. És kihasználni, becsapni sem szeretnék bárkit. Te ezek szerint bár fiatalabb vagy nálam, de mégis jobban kezeled ezt az egész nyomasztó helyzetet, és könnyebben fel tudtad dolgozni, mint én.


Ráadásul ebben a korosztályban, a mi korosztályunkban a nők eleve komoly kapcsolatot keresnek, sokaknak gyerekük van, meg el is váltak már egyesek.

Tehát minden jel, minden dolog és körülmény reménytelenné teszi az ismerkedést.

Azért megpróbálok úgy gondolkozni, ahogyan írtad, hogy sok házasság meg kapcsolat fut zátonyra. Tényleg oda lenne a kényelmem, az évtizedek óta megszokott kis életem.


Amit írtál, hogy keressek rá, abból, a hangzásából azt a következtetést vontam le, hogy nem az arab térségben vagy, nem is Iránban, Afganisztánban, Pakisztánban vagy Bangladesben, nem is Belső-Ázsiában, hanem valahol a muszlim távol-keleten, Malajziában, vagy pedig Indonéziában. Érdekes, hogy még ott a világ végén is élnek magyarok. Bár tudomásom szerint az iszlám arrafelé nincsen akkora fölényben, mint az előbb említett térségekben. De nem gondoltam volna, hogy még itt is vallási rendőrség van. Mintha a középkorban élnénk. Erről azt hiszem, Szaúd-Arábiával kapcsolatban hallottam valahol, de ezek szerint jellemző sajnos az iszlám országokra ez a dolog, a vallásrendőrség. Ez már sajnos a másik véglet, itt nyugaton ahogyan írtad, a szexszel és a párkapcsolatokkal manipulálják a társadalmat, és helyeznek az emberekre nyomást ezáltal, ott meg gyakorlatilag középkor van ilyen szempontból. Pedig azt gondoltam, hogy az a térség, ha jól sejtem Malajzia vagy Indonézia liberálisabb, lazább felfogású, de ezek szerint tévedtem.

2020. máj. 12. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
Hogyha meg merném szólítani ezeket a szép nőket, mert már a helyszín sem alkalmas rá szerintem, de mégis elképzelem, hogy már az is nagyon jó lenne, hogyha bókolni mernék nekik. De nélkülem is gondolom van bőven udvarlójuk, illetve akiknek tetszenek. Tehát ha meg merném tenni, és valami csoda folytán elkezdenének velem ismerkedni, akkor meg megijednék, mert színt kéne vallanom, és megismernék, hogy milyen vagyok, hogyan élek. Hát ez meg aztán nem lenne lelkesítő a számukra finoman fogalmazva. Nyilván ezek után nem is lenne kedvük tovább ismerkedni velem. Vagy ha mégis, akkor pedig meg kéne mondanom, hogy én mégsem gondoltam annyira komolyan ezt az egészet. Tehát ez egy csapda, akárhogyan is nézem ezt a dolgot. De valahogy tudat alatt én is éreztem mindig, hogy a komoly kapcsolat az nem nekem való, persze az a baj, ahogyan már utaltam rá, hogy másfajtára sincsen esélyem sajnos.
2020. máj. 12. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
36%
Az Újvilágrend.
2020. máj. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim válasza:
24%
Mostanában több Incel van, láttam egy olyan tanulmányt,hogy a 18-25 éves pasik kevesebbet szexelnek mint 10-20 éve
2020. máj. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
70%
#37: lehet, a szobájuk sotetjebol a gép előtt ülve nem fog nő berrpulni az ablakon.
2020. máj. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
49%

Nem fog berepülni így van, egy mezei nő sem, nem hogy a csúcskategóriások! :D

Vazz és még csodálkoznak hogy egyedül vannak...

2020. máj. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
A pszichopaták. Érdekes hogy a Jokert istenítették. Nem véletlenül. 😀
2020. júl. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!