Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 43 éves koráig valaki nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

43 éves koráig valaki nem vált mindenben felelős, érett férfi, utána már esélytelen?

Figyelt kérdés
Naivság azt gondolni, hogy eddig nem látott jó példát, de lehet majd most együtt talán...?
2018. nov. 22. 09:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt ki kéne fejteni: link alakról van szó, vagy csajozógépről, esetleg munkakerülőről, mamahotelesről, bűnözőről, csalóról, pech-szériával küzdő egyénről, stb...
2018. nov. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
50%
Öreg kutya nem tanul új trükköket.
2018. nov. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Igazad van, de szándékosan nem fejtettem ki, mert általában lennék kíváncsi mi a vélemény.


Iszonyat értelmes, okos, kedves férfi aki otthonról nagyon rossz példát látott és kezd azzá válni akitől a rossz példát magába szívta már gyermekkorban és akivel mai napig nem ért egyet.

Önálló, önellátó, sokat csalódott férfi aki nem tud elvonatkoztatni múltbeli dolgoktól, így hinni is nehezen.


Tudom, látom mi segítene neki, de nem nagyon akarja hagyni néha makacsságból se, de legtöbbször mert múlt miatt már kevésbé hisz.


Iszonyat kár lenne érte, nagyon jó ember alapjáraton!

2018. nov. 22. 09:55
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Ne te akard megvaltani. Nem szokott az ilyen sikerulni.

Ez a nem latott jo peldat szoveg 43 evesen erosen vicces.

2018. nov. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
92%

Nem. Már egy 30-35 éves felnőtt ember SEM tud olyan mértékben megváltozni, pláne nem más miatt.

Ha Ő nem érzi úgy, hogy neki komolyan változtatnia kell dolgokon, és Ő nem tesz érte, akkor nem fog soha változtatni.

Naiv lennél, ha azt hinnéd, hogy azért mert együtt vagytok, így könnyebb lesz neki. Nem lesz.

2018. nov. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Igen, nekem is "vicces" néha mivel már láthatja mi, hogyan lehet ha akarjuk, viszont tudom én is, hogy milyen nehéz letenni otthonról ragadt rossz példát, van amit nekem se sikerült még, amivel sajnos biztos nem vagyok egyedül.


Mély nyomot képesek hagyni gyermekkori lelki traumák, ő meg kapott rendesen, saját fülemmel hallottam, mai napig kapja és nem egy lelkileg erős személyiség önmagában, így elhiszi az is ő akinek mondják néha, közben egyértelműen látszik, hogy ő annál sokkal több!

2018. nov. 22. 10:02
 7/19 A kérdező kommentje:

Na itt jön be, hogy ő tudja változni kell és akarja is csak képes időnként iszonyat bezuhanni, amikor meg nyomot hagy ő is környezetében.


Nem mindenki erős személyiség. Lehet erősödni, de van egy alapbeállítottság mindenkiben. Ő iszonyat sérülékeny és kapott eleget.

2018. nov. 22. 10:05
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Tudom hogy szereted és védeni próbálod, DE nem elég, ha csak akar változtatni. Ha nem képes változtatni, ha nem tesz azért, hogy változtasson, akkor soha nem is fog változtatni, hiába mondja, hogy hát tudja meg akar változtatni.
2018. nov. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Tudom, van abban igazság amit írsz.

Sokat változott már azóta, hogy ismerem, de van amiben nem és az hagy mély nyomokat, így kezdem én is kicsit elveszíteni a hitet. Hihetetlen, hogy tudom egyébként milyen, de néha szinte kifordul önmagából, mintha nem is ő lenne és akkor egy az egyben úgy viselkedik ahogy otthon látta.

2018. nov. 22. 10:17
 10/19 anonim ***** válasza:
82%
Sajnos az egy természetes folyamat, hogy ahogy "idősödik", érik a személyisége, egyre inkább olyan lesz, mint a látott "gyermekkori minta", Sajnos ezen nagyon nehéz változtatni, rettentő nagy önismeret és önkontroll kellene a részéről...
2018. nov. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!