Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Miért nem hajlanak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Miért nem hajlanak arra, hogy baráti kapcsolatba kerüljenek olyan lányokkal, akikkel a kapcsolat nem jött össze?

Figyelt kérdés

Olyan esetben vagyok, hogy megismertem egy férfit, akivel alakult valami de nem lett belőle utána kapcsolat. Több ok miatt, de talán az is belejátszik, hogy mem küzdött igazán érte, nem vagyunk hasonlóak, az exem is visszatért stb.

Azóta szoktunk találkozni egy hobbi miatt, mondtam, hogy a jó kapcsolatot fenntarthatnánk. Élőben kedves viszont amúgy meg tojik a fejemre. Üzenetre nem nagyon válaszol, élőben meg nem igazán beszél magáról.

Hagyjam szerintetek?

Kedveltem, és rossz lenne nem beszélni vele. :/



2019. dec. 16. 14:16
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
Mert emberileg nem érdekelted csak szexuáliálisan, azért nem "barátkozik" tovább. A legtöbb férfinak férfi a haverja mert sokkal jobban egyre jár az agyuk, érdeklődésük, mint a nőknek. Kivétel mindig akad de azért ritka. A nőktől mást akarnak. Úgy fogják fel mint egy üzletet. Ha egy üzlet eúszott, nem fog tovabb befektetni semmit.
2019. dec. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
49%
Talán bosszantja, hogy őt használod szellemi társként, ágyba viszont mással bújsz. Talán lefoglalja, hogy keres mást, akivel párkapcsolat is összejöhet. Talán frusztrálja, hogy csak láthat, de nem nyúlhat hozzád.
2019. dec. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

"hogy mem küzdött igazán érte, nem vagyunk hasonlóak, az exem is visszatért"

Tudod, van, hogy az ember ki tud ábrándulni valakiből emberileg, barátilag is.

2019. dec. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mert a pasi racionálisan gondolkodik, így nagyon jól tudja, hogy Evolúció bácsi nem azért választotta külön a nemeket hogy barátkozzanak egymással.
2019. dec. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Elég fájdalmas dolog, amikor valaki a legfontosabb neked, de te csak a második vagy számára, mert ő együtt van valakivel. Nem jó ezt húzni. Én is voltam hasonló helyzetben, nálam ez volt az ok, nem az, amit leírtak az előbb.
2019. dec. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Rockarc ***** válasza:
100%

A baratok fele nincsenek erzelmek. Ha vannak, akkor onnantol nem baratok mar tobbe. Az pedig szerintem egy kellemetlen szituacio, amikor emberkent ertekesnek tartod, de ferfikent nem rug nalad labdaba. Az ilyen szituaciot szerintem mindenki keruli, akinek van egy kis esze.


Ezert is mondom, hogy a friendzone nem a non mulik, mert az kerek perec megmondja, hogy nem, hanem a ferfin, aki onkent ottmarad a holdudvarban lesni hatha csurran cseppen valami.


Ezekbol kovetkezik, hogy olyan, mint ferfi no baratsag nem letezik, csak ideig, oraig. Az egeszseges felnotteknel ki kell, hogy alakuljon valami erzelem a masik fele. Mindket oldalrol. Valaminek nagyon kifordult korulmeny lehet csak, amikor egyik felben sem alakul ki ilyen. Talan, ha gyerek koruk ota egyutt nottek fel es testverkent tekint a masikra. A testverevel senki nem akar kapcsolatot. En csak ilyen esetekben tudom elkepzelni. hogy nagyon sokaig meg tudnak maradni barati szinten.


43F

2019. dec. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!