Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a fontosabb? Az hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a fontosabb? Az hogy legyen önbecsülésed vagy legyen párkapcsolatod?

Figyelt kérdés
Nekem ha párkapcsolatom van, akkor tele leszek önbecsüléssel. Amint szakít velem valaki, akkor magamba zuhanok, és magamat látom egy senkinek, aki nem érdemli meg hogy szeressék. De azt vettem észre minél több csalódás után, hogy most már jobban figyelek a jelekre, és ilyenkor meg mindenkiben találok kifogásolnivalót. Azt vettem észre ha önbecsülésem van is épp úgy leszarnak.
2020. máj. 8. 20:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az önbecsülés fontosabb. Párkapcsolatban nem tudnék úgy belekezdeni, hogy nem vagyok kibékülve magammal.

25/N

2020. máj. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Párkapcsolat önbecsülés nélkül? Viccnek is rossz!
2020. máj. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Noren1989 ***** válasza:
100%

Nekem is az önbecsülésem a fontosabb.


30/F

2020. máj. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is a lehető legszerencsétlenebb kombináció párkapcsolatban lenni önbecsülés nélkül, akkor a másik kb. úgy rúg beléd, ahogy akar, teljesen természetesnek fog tűnni a folyamat, ahogyan leépülsz mellette. Egyedül még érezheti magát jól az ember simán, de ha saját magát nem tartja semmire, akkor esélytelen.
2020. máj. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Önbecsülésem többet ér.
2020. máj. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
1.önbecsülés, 2.párkapcsolat. Mindkettő fontos, de csak ebben a sorrendben működik.
2020. máj. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!