Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan, hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy az eltérő szexuális vágyak miatt ért véget a párkapcsolatod?

Figyelt kérdés
Tegyük fel x hónap után előrukkolt valamivel a másik fél és nem tudtad tolerálni. Vagy esetleg olyan, hogy emiatt ki sem alakult?
2018. júl. 13. 17:25
 1/5 anonim ***** válasza:
97%
Igen, egy idő után nagyon szeretett volna análozni... nagyon jól tudta, hogy 19 éves korom óta aranyérrel szenvedek, többször vitt sebészetre műtetni, aztán végignézte, hogy x ideig nem tudok normálisan járni, és cserélgetem az undorító véres-gennyes kötszereket, stb... mégse akadt le a témáról. Az egy dolog, hogy amúgysem hagytam volna, de ezek után totál kiábrándultam belőle...
2018. júl. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%

Igen

Neki ferfikent eleg volt a negyed evente 1 szex

Nekem nokent ez marha keves .

2018. júl. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Persze ez gyakran elofordul. Nem mindenki illik ossze az ágyban.
2018. júl. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
93%

Jó lett volna, ha a szex nem azt jelenti, hogy én félórát szenvedek, hogy egyáltalán felálljon neki.


30 évesen olyan merevedési problémái voltak, hogy sok 50-es megirigyelhetné. :(


Egy idő után már nem tudtam tolerálni, hogy ÉN vagyok a hibás, amiért neki nem áll fel, és a bunkó, amiért megkértem, hogy ugyan, vizsgáltassa már ki a dolgot.


Úgyhogy szakítottam vele.

2018. júl. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
73%
Igen. Tenyészkancának nézett kb. Soha nem volt elég a heti 5 alkalom. Minden nap vagy 20x akarta.
2018. júl. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!