Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezhet hogy valaki ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet hogy valaki ne nézzen a telefonjára délután óta?

Figyelt kérdés
Őszintén megmondom kicsit aggaszt, féltékeny vagyok, legalabbis rosszat érzek. Férjem külföldön van, úgy volt haza jön de elvileg elromlott az autója! 17 órakkor írt hogy átmegy a munkatársához grillezni.Kislányunk szerette volna hívni kb 8kor de nem vette fel és azóta sem jelentkezett. Mondta az üzenetben hogy a telefon nála lesz. Máskor mikor hívom akkor az a kifogás hogy az autóban hagyta, most ez qz opció nem lehetséges. Ráadásul ha hívom rögtön elérhető is lesz.. lehetséges gyerekesnek tűnik az "aggódásom" de talán nem ok nélkül...úgy érzem.
2020. máj. 9. 22:14
 1/10 anonim ***** válasza:
91%

Munkatársával szoktak grillezéshez iszogatni? Lehet, hogy kicsit bepiált, úgy repül az idő, és az élet nagy dolgairól való ittas eszmecsere is jobban leköti az embert. Nyugalom. Szerintem előkerül.

Azért kiírod majd ide, hogy meglett? Csak mert tudom, milyen érzés ez a fajta aggodalom, és most lett bennem egy kis szimpátiaizgalom. :)

2020. máj. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Biztos meglesz, rossz pénz nem vész el. Csak kicsit lehetetlennek tűnik hogy kijelenti hogy elmegy és nála lesz a telefon. Aztán semmi válasz amikor kerestük.
2020. máj. 9. 22:41
 3/10 anonim ***** válasza:
87%

Akkor jó :).

Nem hiszem hogy előre kihangsúlyozta volna, hogy nála lesz a telefon, ha közben igazából nagyon nem is akarná, hogy a következő órákban hívd. Annak úgy semmi értelme, mert ha mégis hívod, és nem veszi fel a telefont, logikusan csak annál jobban fogod keresni, mert hátha történt vele valami.

2020. máj. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
7%
Valószínűleg épp a haverja hugával kamatyol. Ha nincs, akkor a nővérével. Ha az sincs, hát majd lesz.
2020. máj. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

😂 nővére már biztos nem, húgára gondoltál.

2#

külön köszönet neked, van benne valami, majd biztos lesz magyarázat:)

2020. máj. 9. 23:11
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én csak akkor nézek rá, ha engem keresnek (ha hallom?) vagy ha én keresek valakit. Szerintem beteges (függöség) percenként elökapni és megnézni!
2020. máj. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem percenként kellene ránézni ezt egy szóval sem említettem szerintem. 20.06 kor hívtam volna a kislányom kérésére, a kérdésem pedig több mint 2 órával került kiírásra, ami abszolút nem mondható percenkénti ránézésre, kérdésem is úgy hangzott hogy délután óta ne nézzen a telefonjára. Mivel már előtte írtam üzenetet ha tud hivjon minket, mivel kislányom minden este szeret elköszönni tőle... :)
2020. máj. 9. 23:27
 8/10 anonim ***** válasza:
51%
"Létezhet hogy valaki ne nézzen a telefonjára délután óta?" Simán, van, hogy egéz hétvégén nem nézek rá... mit nézegessek rajta?
2020. máj. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ez csak akkor érvényes ha a családdal vagy,akkor semén sem a gyerek nem szeretné hívni az apját mert mellettünk van. :)
2020. máj. 9. 23:51
 10/10 anonim ***** válasza:
#5 ez egy vicc volt. ;)
2020. máj. 10. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!