Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ha beszélgetek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ha beszélgetek egy pasival akkor mindig a dekoltázsomat vagy a fenekemet nézi? Ennyire uncsi vagyok, hogy csak az köti le, vagy ez normális?

Figyelt kérdés

Még csak nincs is nagy mellem. Átlagos inkább. A fenék meg közepes, max annyi hogy feszes.


Nem hordok kihívó ruhákat.


Az igazság az, hogy nagyon zavar, mert kb úgy érzem magam mintha egy darab hús lennék. Még a legnormálisabbnak tűnő srácok akár még egy komoly beszélgetés közben is azt figyelik.


20



2020. máj. 10. 23:24
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
0%

...így feleljen meg a férfi a nőnek....


Az egyiknek az a baja, hogy nem szexelnek vele heti 14x, a másiknak meg az, hogy miért nézik a kilógó bokáját?


De ha már kiismerted a nőt, akkor sem biztos, hogy a másik héten nem lesz a 14 napot szexelő nőből vérfeminista leszbikus akármi.

2020. máj. 11. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
48%
A megfejtés :"uncsi", "pasi"...
2020. máj. 11. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
75%
A tested valószínűleg érdekesebb, mint a személyiséged.
2020. máj. 11. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
67%
Normális:). És akkor meg is dől az a dolog, hogy a hapsik csak egy dologra tudnak figyelni.
2020. máj. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
67%

Milyen pasik? Randipartnerek? Ismerősök?

Nem igazán értem, hogy azzal, aki csak a dekoltázsoddal vagy a fenekeddel van elfoglalva, hogyan jutsz el egyáltalán valóban komoly beszélgetésig? Itt valószínűbb, hogy felszines diskurzusról van szó, olyankor persze, hogy elkalandoznak rajtad. Vedd ezt inkább elismerésnek, más esetben az lenne a bajod, hogy rád se néznek, mint ahogy erről ki is írnak ide egy csomó kérdést más nők.

2020. máj. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
37%

"Vedd ezt inkább elismerésnek"


Ja... ha te lány lennél, téged nem zavarna, ha a nap 24 órájában a melleid és a feneked nézné és nem a szemedbe???

ne legyél már ennyire primitív!

Ha valaki állandóan azt bámulná, biztos elküldeném a gyászba!

Vagy én legyek neki akkor a fontos, vagy keressen magának mást!

Szerintem ez tök nyilvánvaló!


L

2020. máj. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
51%

Ez baromi gyenge duma, hogy elküldenéd a gyászba, sőt, ezt a fajta viselkedést tartom inkább primitívnek. A jó nőket megnézik! Mi ezzel a gond? Ez mindig így volt és így is lesz. Egyébként meg hol írta hogy őt 0/24ben bámulják? Beszélgetésről volt szó, amivel kapcsolatban meg már kifejtettem a véleményem.

Ezzel a hozzáállásoddal te elég nehéz eset lehetsz, ha rád se lehet nézni, konfliktusok ezreivel telhet minde egyes napod :)

2020. máj. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
52%

"A jó nőket megnézik! Mi ezzel a gond?"


Az hogy állandóan azt bámuljátok és nem a szemébe néztek, az..

Nem értem mit nem lehet ezen megérteni, azért képzeld magad bele a helyünkbe, hogy neked hogy esne az, ha valaki mindig megbámulja azt a részed és mindig ugyanazt a megjegyzést teszi róla vagy kicsit durvábban hogy "Hű de jó s.ged van, de megdugnálak!"..

Sokszor kapok iylet és ezt nem hagyom szó nélkül!

Kicsit elgondolkozhatnál ezen kisapám!

Hogy ti kiéhezettek vagytok szexuálisan, arról nem én tehetek!

2020. máj. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

#18.

Ha ez most komoly, hogy ennyire sokszor megkapod ezeket a megjegyzéseket és sokszor ennyire direktben, akkor szerintem nem a neked való közegben mozogsz és ha mondjuk suli, v. egyéb miatt muszáj közöttük lenned, akkor szerintem nyugodtan kérdezz rá,

persze csak ügyesen, humorosan, szimpatikusan, mosolyogva, vagányan...

2020. nov. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!