Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális egy párkapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális egy párkapcsolatban még a WC-re is együtt járni?

Figyelt kérdés

Szóval a kérdésem oka: tesóm a pasijával sokszor még a WC-re is együtt megy, attól függetlenül hogy pisilni vagy kakilni mennek. És nekem ez NAGYON fura. Oké, ha ők így boldogok, akkor csinálják, nem zavar, de tesóm beszólt nekem, hogy ez teljesen normális, és ha egy kapcsolatban nem tudsz ilyeneket megtenni úgy hogy ott van a másik, akkor nem is olyan jó a kapcsolat... nekem ez elképesztően röhejes, mármint oké, hogy bízunk a másikban, mindenével együtt elfogadjuk, de ennyi privát szféránk csak legyen már, hogy sz*rni egyedül megyünk, nem?

Mondjuk ők sem mindig együtt mennek, de azért elég sokszor, az egyikőjük végzi a dolgát, a másik meg csak áll ott és beszélget vagy a telefont nyomkodja és mutogatják egymásnak a képeket/videókat. Nekem ez abszurd, főleg az indoklásával együtt. Oké, az normális, hogy adsz neki zsebkendőt ha teljesen elfogyott a WC papír, vagy bármi baj van és szól mész, még az is oké lehet, hogy néha pisiltek egymás előtt, de ilyen gyakorisággal, ráadásul a nagy dolgot is így intézni...

Vagy ez tényleg normális lenne?



2020. máj. 3. 11:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
70%

Pisilésnél szoktunk néha egyszerre bent lenni, kakilni nem.


Nincs "normális", valakinél ez, valakinél az.

2020. máj. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
95%
Lol én elég kellemetlenül érezném magam, de felőlem más csinálhatja.
2020. máj. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem nem normális.Lehet szexelni járnak wc -re?amúgy hány évesek? Ki tudja,lehet most ez a divat a fiatalok között😂
2020. máj. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Persze, ha nekik így jó, csinálják, inkább a beszólása nem tetszett, hogy szerinte én vagyok prűd mert erre nem lennék képes...


24 és 28, 2 éve vannak együtt, ebből több mint 1,5 éve együtt is élnek, tehát nem most kerültek össze hogy csak a rózsaszín köd miatt legyen.

2020. máj. 3. 11:14
 5/17 A kérdező kommentje:
Amúgy nem szexelni járnak oda, tényleg a WC-t használják, onnan tudom hogy itthon élnek, a pasija hozzánk költözött egy (félig-meddig) külön lakrészbe tesómmal, de a lényeg az, hogy a fürdőszobájuk ablakát kinyitják szinte mindig, így mindent hallani lehet tőlük, illetve a fürdőszobájuk felújításakor a bentit használták és itt is lehetett hallani, hogy bent beszélgetnek miközben tesóm épp kakilt.
2020. máj. 3. 11:16
 6/17 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem nem normális, de minden párnak mások a szokásaik...
2020. máj. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Fura, de ha nekik jo igy, akkor nincs baj. En szeretek egyedul kakilni, olyankor nyomkodom a telefont nyugiban, maximum olyan van, hogy a parom az ajto elott all es beszel hozzam, de ilyen csak akkor, ha eleve epp dumaltunk valamirol es kozben el kell mennem wc-zni :D Akkor odaall es folytatjuk a beszelgetest.
2020. máj. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
94%
Undorító!Az más ha egybe van a fürdő a vécevel és pl.a pasi borotválkozik,bemegyek pisilni.De kakilni biztos nem tudnék úgy.De az hogy egyutt mennek!Ez véna és gyerekes.Melyikőjuknek nem megy egyedul?
2020. máj. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
69%

Számomra ez nem normális. Nem is tűrném el 1x se.


F

2020. máj. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát még pisilni sem, nemhogy mást..... de hál' Istennek nem vagyunk egyformák. Mindig olyan lakásban éltünk, ahol külön van a mosdó és a fürdőszoba. Egyikőnknek sem jutna eszébe a másik előtt csinálni semmi ilyesmit.
2020. máj. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!