Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Leszólítsam szerintetek? Hogyan?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszólítsam szerintetek? Hogyan?

Figyelt kérdés

A lényeg, hogy egy parkban múltkor arra jött egy fiatal nő (~30 éves) kutyust sétáltatva. Ez egy vidéki település zöldövezeti parkja a város egyik szélén. Gyakran járok ki bringával. Szóval valahogy sikerült ráköszönnöm és kedvesen visszaköszönt.


Tegnap ismét kint voltam, ő is és szokásosan köszöntem neki, ő meg vissza egy mosoly társaságában.


Voltak már barátnőim, de sosem én kezdeményeztem, hanem valamilyen élethelyzet hozta a sikert. Tehát nem vagyok egy csajozós típus, nem nyitok meg direkt könnyen nőket, viszont ha ezen túllennék, a kommunikációval semmi bajom nincs utána. Mások szerint nagyon jól megy.


Elsősorban 30 körüli hölgyeket kérdeznék:

Ha egy vadidegen rátok köszön és ti visszaköszöntök elsőre is és azután is (ld. példánk), az lehet szimpátia részetekről?


A másik kérdés pedig, hogy mivel nyissam meg? A kutyáról érdeklődés jó ötlet lehet, vagy most a vírus miatti élethelyzet, hogy miképp viselte/viseli stb.?


Köszönöm. Kioktató, személyeskedő válaszokat mellőzzük, segítségre van szükségem, mert évek óta nem volt barátnőm és szeretném őt megismerni. 🙃


2020. máj. 11. 11:25
 1/10 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem ha mosolyog, az jó jel. Nyugodtan kezdeményezz beszélgetést. a kutyus jó kezdő téma lehet, aztán jön magától a dolog.


33N

2020. máj. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Valami ilyesmi megmelengetne. " De jó, hogy végre jöttél. Most járok a 60. kilómeternél, hogy ma is lássam a mosolyod. Hogy vagy? " Ha ettől nem indul be vagy van pasija, vagy bolond.
2020. máj. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm Hölgyek. Édesek vagytok.
2020. máj. 11. 11:39
 4/10 anonim ***** válasza:
67%

Ez egy teljesen jó spontán helyzet. Ha visszamosolygott és visszaköszönt az jó jel, szerintem szimpatikus vagy neki. Én ezek után örülnék, ha megszólítanál.


A kutya jó téma, vagy például megkérdezheted, hogy gyakran jár-e a parkba, stb.


Hajrá!:)


33N

2020. máj. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%
Egyértelműen a kutyáról beszélnék, ha férfi lennék. De aranyos a kutyád, hogy hívják, bla-bla..
2020. máj. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem dicsérd meg a kutyáját, hogy aranyos, kérdezd meg, hogy milyen fajta, hogy hívják, vagy bármit, ami érdekel. A vírus miatti dolog nálam nem olyasmi, amiről egy idegennel szeretnék beszélgetni. Ha mosolyog, szívesen beszélget veled, akkor inkább mutatkozz be neki és hívd el egy fagyira vagy kávéra/italra.
2020. máj. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én nem a virusrol kezdenek el beszelgetni, hanem valami pozitivabb temat találnék. Én úgy inditanek, hogy megint rákoszonnek, o visszakoszon, aztan visszafordulnek es megszolitanam, valahogy igy: ne haragudj, hogy leszolitalak, de a napokban valahogy mindig osszefutunk itt a parkban, regota jarsz mar ide?

aztan szerintem jon a dolog magától...pár mondat utan megkerdezheted, nem zavarná e, hogy ha vele tartanál, mig sétáltatja a kutyust, ha van kedve beszelgetni.


ha nem nagyon akar beszelgetni, azt ugy is látod...

2020. máj. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha mosolyog rád,az azt jelenti, hogy nyitva van az aranykapu..
2020. máj. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Ramos ökle ***** válasza:

Úgy tűnik, az én világomban működik valami máshogy, de azok a nők, akikkel egynél többször találkozok valahol, és megismernek, mindig mosolyognak. Szóval vagy ennyire tetszem mindenkinek, vagy ez egy normális reakció, szerintem utóbbi inkább.

Persze ne bizonytalanodj el, beszélgess vele valamiről, aztán látni fogod, h csak udvarias, esetleg tényleg érdekled.

2020. máj. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
teljesen igazad van utolsó, általában az ember mosolyga koszon vissza, és nem kell mogotte szimpátiát keresni. De ettol eltekintve még ismerkedni szabad! Egyebként hogy alakuljon ki az a szimpátia???
2020. máj. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!