Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kövér vagyok, és nincs merszem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kövér vagyok, és nincs merszem oda menni egy nőhöz, hogy leszólítsam vagy, hogy csak beszéljek vele, hogy csináljam?

Figyelt kérdés
2009. júl. 1. 00:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát attól hogy kövér vagy még odamehetsz bárkihez, szedd össze a bátorságod:P Ha meg annyira zavar akkor fogyjál le.
2009. júl. 1. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
konditerem...és ott még fel is szedhetsz vkit...kérdd meg h segitsen edzeni...
2009. júl. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
csak az a baj hogy örököltem és kondizok itthon van kondi pad napi 3 órát simán eltöltök rajta de nem nagyon akar alakulni :\
2009. júl. 1. 10:58
 4/7 anonim ***** válasza:

Velem is ugyan ez a gáz, hogy nem tudok lefogyni, bár én nő vagyok.

De nekem van önbizalmam... Leszólítanak az utcán, bókolnak... :) Pedig 100 kg vagyok a 160 centimhez!

Különben, jobb odabújni egy puha pasihoz, mint egy csonthoz :S

Ha gondolod dumálhatunk, írj privit :)

2009. júl. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

nemmindenki gondolja úgy h jobb odabújni egy puha pasihoz, mint egy csonthoz, ugyanis nemcsak ez a 2 véglet létezik, h kövér, vagy csontkollekció...nemcsak 160 centis 100 kg pasik vannak, vagy 18 centis 40 kilós pasik....

amúgy sztem inkább fogyj le, mert nehéz ilyenkor önbizalmat szerezni, sztem könyebb lefogyni, mint elfogadni magadat.

és ne csak kondizz, hanem az étrendeden is változtass. és a kondit sem mindegy ám h hogycsinálja az ember.

2009. júl. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
bátyámmal kondizok ő neki sikerült sokat leadnia, és alig eszek valamit :\ vacsora egyáltalán nincs reggeli se nagyon valami gyümölcs, ebédet eszek csak azt se sokat...
2009. júl. 1. 11:22
 7/7 anonim ***** válasza:
akkor kezdj el hozzá vmi fogyókúrát. de amúgy a fogyókúra nemazt jelenti h nem eszem. az egyáltalán nem mindig segít. táplálni kell a szervezetedet, csak más dolgokkal, egészségesekkel, amiktől nem hízol meg, ugyanakkor a szervezeted megkapja a számára szükséges anyagokat, amik erőt adnak ahhoz is, h a kondiban jól tudj teljesíteni, és eredményesen
2009. júl. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!