Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék felkészülni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék felkészülni arra, hogy leszólítsam a folyóson a szerelmemet? Leginkább azoktól kérdezem, akiknek ez bejött, és már van egy komoly kapcsolatuk.

Figyelt kérdés
Meditáljak, képzeljem el hogy megtörténik, vagy mit?Már annyiszor próbálkoztam, de sose sikerült.Miért?Végleg elhatároztam magam, de aztán amikor megláttam..akkor, valami történt ami miatt nem mertem oda menni hozzá...de miért pont velem esik ez meg?Más olyan boldog tud lenni, én meg itt kínlódok.Várjam meg míg ő lép felém vmit?
2013. jan. 27. 21:04
 1/7 anonim válasza:
én simán odamentem hozzá :D köszönt én is és odaléptem majd leültünk és dumáltunk... 1 éve vagyok vele együtt :D
2013. jan. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Lány vagy? Akkor adj neki jeleket.

Fiú vagy? Hát, figyelj minden bátorságodat össze kell gyűjtened, de ne tervezz előre, mert valószínűleg úgyse úgy lesz, nagyjából mint a randiknál. Annyit azért találj ki, hogy hova hívod el stb....

2013. jan. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
csajszikaa vagyok :)
2013. jan. 27. 22:03
 4/7 A kérdező kommentje:
Annyi még lemaradt a lényegből, hogy járok egy matek tanárhoz, elmondtam neki ki tetszik, és valamelyik nap az egyik osztálytársam ment oda hozzá, mai napig is oda jár..és elmondta neki hogy ki tetszik nekem...másnap a suliba azt vettem észre hogy már rám se néz vagy ha igen akkor nagyon hidegen..és akkor mondta el a barátnőm, aki persze tudott róla de ő nem adja tovább, és a fél suli tudja, én nem akartam ezt, ezért is vagyok inkább visszahúzódó, csendes..mert ezt akartam elkerülni, és most haragudhat rám?Holnap el mondom neki hogy nem tőlem tudják, mert akkor már azt réges-rég tavaly megtehettem volna,csak épp nem láttam értelmét, hogy mások tudjanak az én magánéletemről..Szóval lehet hogy most haragszik rám?De annyira édes..olyan cuki fiú.És milyen jeleket adjak neki?Az jó ha rá mosolygok, vagy ha szemezek vele?Vagy vmi másra gondoltál, Kedves Kommentározó?
2013. jan. 27. 22:15
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, ilyen jelekre gondoltam. Ha tetszel neki, és nem sík hülye, akkor leesik neki.
2013. jan. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem sík hülye
2013. febr. 2. 14:09
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát akkor le fog esni, ha tetszel neki.
2013. febr. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!