Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van magyar fiúk közt olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van magyar fiúk közt olyan aki tud tiszta szívből egy cigánylányt szeretni?Nem a származását nézni,hanem a valódi értékeit?

Figyelt kérdés
2020. máj. 12. 20:56
A kérdező szavazást indított:
igen
nem
29 szavazat
1 2
 1/20 anonim válasza:
43%
Nem tudom, de szexuálisan nagyon vonzanak, szívesen lennék eggyel
2020. máj. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
90%
Nem a származással van a baj, hanem azzal amit azzal hoz. :(
2020. máj. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Ez kicsit olyan mint a kisfarkú fiúk kérdései.

Ha nem ezzel indítja a beszélgetést, nem saját maga definiálgatásával van elfoglalva, akkor nekem sincs vele semmi bajom.

De ez igazából igazából mindenkire igaz, aki egy konkrét dolog miatt fél az elutasítástól.


Szóval a kérdésedre a válasz: igen, van. De gyanítom a válaszolók többsége nem ezt fogja megerősíteni..:/

2020. máj. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
95%
Nagyon- nagyon- nagyon kevés. Bennem van egy vonóval, cigány fiúval sosem voltam, mert tré volt az összes. A magyarokkal meg az a baj, hogy rögtön az első konfliktusnál felhozzák a származást. Akkor is, ha semmi köze az adott témának ahhoz. Plusz, sokan alapjáraton feltételezik, hogy vagy putriban élek vagy valami fuxos, ráncos nyakú famíliám van, közben meg tényleg.😀 Neeem...viccelek.
2020. máj. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy néz ki. Kép?
2020. máj. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
64%

Én igazából roma barátnőre vágyom, de egyszerűen nem találok :(

Pedig nagyon szeretnék ismerkedni roma lányokkal.

2020. máj. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
63%

Osztom a 2 est.

Majd kapsz egy csomó polkorrekt választ.

Előrébb nem kerülsz velük.

A valódi értékekért él egyik ember a másikkal általában.

Ezekért viszont meg kell dolgozni,és bizonyítani is kell,nem csak mondani!!

2020. máj. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Elszomorítóak ezek a válaszok.
2020. máj. 12. 21:09
 9/20 anonim ***** válasza:
68%

Mivel én nemzetközi közegben dolgozom, ezért én ránézésből nem tudom megmondani egy jól ápolt, és kulturált cigány emberről, hogy milyen származású. Egyetemen is volt 2 cigánygyerek, akikről egész addig nem tudtam, hogy azok, amíg szóba nem került. Farkas Franciska színésznőről se lehet megmondani, hogy akkor ő mexikói, spanyol, olasz, vagy cigány.


Ha valakiről messziről meg tudod mondani, hogy cigány, akkor az már rég rossz, és most mindenki tudja, hogy mire gondolok. Annyit segítek, hogy nem a hagyományos cigányviseletre.

2020. máj. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha rendes, miért ne? Bár ilyentől nem tartok, tán eddig egyszer találkoztam olyannal, aki nem a 14 évesen gyerekeket szülök, és kibukok az ált. suliból kategória volt, de az is félig volt csak az.
2020. máj. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!