Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Zavaró ha egy lánynak kislányo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavaró ha egy lánynak kislányos a hangja?

Figyelt kérdés
Picit pöszés, kislányos, kedves, mosolygós hangtónus. Ez zavar vagy tetszik nektek?
2020. máj. 14. 09:45
A kérdező szavazást indított:
Zavaró
Tetszik
Valakit vonzóvá tesz
Kifejezetten taszít
29 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Volt ilyen ismerősöm, 30 évesen is úgy beszélt, mint egy 7 éves... Engem nagyon irritált, nem csak a nyávogás miatt, hanem mert nagyon nehéz volt komolyan venni... Ráadásul hülye is volt és komoly önuralom kellett mindig ahhoz, hogy az ember ne úgy oktassa ki, hogy "idefigyelj, kislány..."
2020. máj. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Ha nem affektálós és modoros, hanem ez a valódi hangja, akkor nem. Mondjuk nem a kedvencem.
2020. máj. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
23%

Miért, milyen hangja legyen egy nőnek, lánynak?


Amikor megkérdezik a meleg szekciót, milyen a nőideál:

szőrös végtagok, reszelős mély hang, dagadó bicepsz, és nem baj, ha a lába között van is valami....

2020. máj. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
34%
Sokkal jobb mintha nagymamás lenne vagy férfias.
2020. máj. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%
Nem minden esetben. Ha erett gondolkodas azert meg van akkor nem.
2020. máj. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
87%
Jobban szeretem a lágy, bársonyos női hangot
2020. máj. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha az affektáló "neeeem mondoood?" típusú hanghordozásra utal a kérdés, akkor zavaró lenne.

Viszont ha kislányoson azt érted, hogy magasabb fekvésű vagy vékonyabb, ártatlanul csengő hangja van, akkor nem, sőt, az még kimondottan vonzó is tud lenni, ha ehhez illő megjelenéssel párosul. Ismerek egy csajt, két diplomás, intelligens, művelt és sikeres nő, de a megjelenése és a hangja is olyan kis ártatlan, kislányos, és ez a kombináció kimondottan vonzó jelenség.

2020. máj. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem affektálos stílusra gondoltam, hanem maga a hangszínre ami ilyen kislányos magas pöszés. A stílus maga az felnőtt, nőies, nem pityogós.
2020. máj. 14. 10:33
 9/9 anonim ***** válasza:

Hát, nem valami jó, de van rosszabb.


A lista élén nálam a szétbagózott hangú emberek állnak (mindkét nem), undorodom a hangjuktól. Aztán jönnek a magashangú férfiak, mindig félek, hogy elröhögöm magam, elég nevetséges amikor egy tőlem is magasabb, sokszor jóval izmosabb figura ilyen Mikiegér-hangon szólal meg. Aztán jönnek a beszédhibások, de náluk legalább tudom, hogy nem tehetnek róla, de valahogy nem tudom hosszabb ideig kultiválni a pösze, raccsoló vagy selypítő személyeket.


Különdíjat kapnak az állandóan "SSSSS" hangot kiadó idősek, szörnyűek, de náluk legalább tudni, hogy a protkó miatt van.


A fejhangú nők a kb. utánuk állnak, főleg ha mellé afektálnak vagy gügyögnek is. Egyszer bajba kerültem, mikor megkérdeztem, hogy "Maga direkt csinálja?"


Szép hangú nők valahol a cincogás és a nagyon mély között vannak. Szép hangja van pl. a Glados szinkronhangjának a Portal2-ben, Kovács Nórának és Enyának.

2020. máj. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!