Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, hátrány ha egy lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, hátrány ha egy lánynak kislányos arca és alakja van?

Figyelt kérdés

Elég kislányosan nézek ki, pedig 24 éves vagyok.

Úgy tapasztalom, hogy a nőies nők sokkal vonzóbbak, a kislányosak kevésbé.

Ilyen arcra gondolok, mint Emily Kinney-nek van.


[link]


Mi a véleményetek?


2016. szept. 16. 19:13
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Ártatlan kis arc vonzó férfi szemmel... :)
2016. szept. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Előny!!

Mit meg nem adnék egy ilyen nőért!

2016. szept. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
51%
Cukkendáré. Nekem sincs férfias kinézetem, és a nőket egyáltalán nem vonzom, de nőként lehetsz férfias is, akkor is lesz, ki vonzalmat talál benned.
2016. szept. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
49%
Fú pedig nagyon sok férfit ez indít be. A kislányos stílus, japánban meg szinte kötelező így kinézni, anélkül szóba sem állnak veled a férfiak. Sőt rá is játszanak, nyalókával, iskolás egyenruha ártatlan tekintet...
2016. szept. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Úgy is sok a pedomaci :D, azok szeretik a kislányos kinézetet. Na de viccet félre téve, szerintem bárkinek jól esne egy ilyen barátnő.

Miért van az az érzésem, hogy 24 évesen még igen csak szűz vagy, párkapcsolat nélkül? :) Mennyire talált?

2016. szept. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
#5 Ne is reménykedj!
2016. szept. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Nem azért utolsó de: Aki szexuális életet él, azon meglátszik a kor, főleg ha sokat szexel.

Mivel mondja, hogy neki kislányos arca van, ebből ergo:

arra tudok következtetni, hogy nem volt még nagyon kapcsolata, nem éget még ki és nincs vagy alig volt szexuális élete.

2016. szept. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar, nekem viszont kisfiús arcom van 23 éves létemre :D de igyekszem borostával eltakarni, egyelőre több kevesebb sikerrel :D szóval igen, bejönnek a kislányosabb arcú lányok
2016. szept. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Ennél az a variáció rosszabb mint amilyen én is vagyok.

Alacsony testmagasság,kislányos alkat,karakteres arc.

2016. szept. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Imádom!
2016. szept. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!