Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összejönnétek egy kolléganővel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek egy kolléganővel, abban az esetben, ha megvan az ő irányából is az érdeklődés?

Figyelt kérdés
Nagyjából 3 év, mire nem leszünk kollégák, de én nem szeretnék addig várni. Egy irodában dolgozunk.

2020. máj. 14. 11:34
 1/10 anonim ***** válasza:
24%
ALAP, hogy munkahelyen, kollégával, SOHA!
2020. máj. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És most ezért fussak el a lehetőség elől? Csak azért mert kollégám?
2020. máj. 14. 11:41
 3/10 anonim ***** válasza:
44%
Igen, ha nagyon erős a vonzalom és már eltart egy ideje. Ha hirtelen fellángolás, akkor semmiképpen sem, alapból kollégával "nem szabad" kikezdeni ez aranyszabály csak ha tényleg komoly az érdeklődés.
2020. máj. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%
Ez csak egy közhelyes marhaság. Nyilván megállja a helyét a házinyúl kizárva eset is, de van az az opció akiknek kifejezetten jót tesz a közelség. Az h ti melyik vagytok/lesztek innen nemtudom, nektek kell mérlegelni, kommunikálni a pro-kontra érveket mint 2 felnőtt ember ugye.
2020. máj. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%
Ha mindketten akarjátok, és komolyan is gondoljátok, akkor meg lehet próbálni. Azt érdemes számításba venni, hogy ha rosszul sül el a dolog, akkor még jó ideig kerülgethetitek egymást. De abban az esetben, ha úgy érzitek, hosszú távon is működhet, akkor vágjatok bele! Én még javasolnám, hogy a kollégák kizárásával történjen a dolog. Engem legalábbis nagyon zavarna, ha a mi magánéletünkön csámcsognának.
2020. máj. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ma már nem a XIX. században élünk, hogy az emberek egy munkahelyen húzták az igát 16 éves koruktól nyugdíjazásig. Ha összejöttök, de nehéz összeegyeztetni, hogy a magánéletben és a munkahelyen is együtt vagytok, még mindig lehet simán váltani.
2020. máj. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
79%
En is jöttem már össze kollégával.És akkor mi van?
2020. máj. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindketten komolyan gondoljátok akkor miért ne. Kedves válaszadók, tegyétek a kezeteket a szívetekre hogy nektek soha nem fordult meg hasonló a fejetekben. Az életünk egyharmadát a munkahelyünkön töltjük, a kapcsolatok legalább fele ott köttetik. Mondom ezt középvezetőként, tehát nekem nem érdekem hogy a munkaidő egy része flörtöléssel teljen :) 38/N
2020. máj. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nagyon akarod ezt a dolgot, így hót mindegy, hogy én nem tartom jónak, mert mindenki ezen fog csámcsogni. Én megvárnám a 3 évet.
2020. máj. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
igen
2020. máj. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!