Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Újra összejönnétek a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Újra összejönnétek a volt párotokkal?

Figyelt kérdés
Nagyon fiatalon jöttünk össze rövid időre. Mindkettőnknek első szerelem. Szakítottam vele, mert úgy éreztem engem nem szeret annyira, mint a barátait. Mindig csak második voltam.Aztán észbekapott és sokáig visszaakart. Végül úgy összevesztünk, hogy két évig nem is beszéltünk. Viszont tetszett, hogy mindvégig engem akart, pedig próbálkozott sok lánnyal. Szerintem minden lány azt érezte, hogy nincs túl rajtam. Most együtt van egy lánnyal már egy éve. Nem tudok róluk szinte semmit csak annyit, hogy volt egy kis szünet, mert a régi barátom szakított vele, mert nem azt érezte amit kellett volna. Ezt hallottam. Most megint együtt vannak. Lehet már nem is gondol rám? Vagy csak pótléknak használja és még mindig engem szeret ? Honnan tudhatnám meg anélkül, hogy megkérdezném ? Azt tudom, hogy még mindig érdeklődik a közös barátainknál rólam. Lehet mostmár visszafogadnám.

2015. dec. 8. 17:49
 1/4 anonim ***** válasza:
45%
Nem. Én részben azért, mert nem ok nélkül váltak ketté útjaink, de te estedben a "nagyon fiatalon jöttünk össze" magába foglalja azt is, hogy azóta valószínűleg elég sokat változtatok mindketten, lehet, hogy se te, se ő nem az az ember már, mint aki akkor volt. Ennyi idő után, főleg akkor, ha nem is igazán tartjátok a kapcsolatot szerintem nem érdemes ilyeneken gondolkodni már. Lépj tovább, ne az emlékekbe kapaszkodj.
2015. dec. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 opened paradise ***** válasza:
45%

Ha megkínoznának se...


"Szerintem minden lány azt érezte, hogy nincs túl rajtam."

Honnét veszed?

2015. dec. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 pörölycápa ***** válasza:
Én az első párommal esetleg, de csak és kizárólag abban az esetben, ha nem lenne párom, és ha a szakításunk oka, hogy nagyon különböző helyen (országban) képzeltük el a jövőnket, már nem lenne aktuális probléma. A jelenlegi páromat semmiképp sem hagynám el érte, mert egy nagyon rendes pasi, imádok benne mindent és nagyon jó vele. Viszont ha egyedül lennék és úgy adódna, hogy az első párom szeretne egy új esélyt adni a kapcsolatnak, akkor megadnám neki. Amíg együtt voltunk, nagyon jól kijöttünk, egyetlen probléma a nagyon különböző jövőbeli tervek voltak. Azóta persze mindketten változtunk valamennyit, de nagy ritkán szoktam vele beszélgetni, és az alapján nem hiszem hogy rossz irányba változott volna.
2015. dec. 8. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

Nem, soha nem tenném meg! Esetleg úgy, hogy kihasználnám és utána jól meg is aláznám.


"Runaway train never comin' back

Runaway train tearin' up the track..."

2018. jan. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!