Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmesnek lenni egy képbe!?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Diavolino44 kérdése:

Szerelmesnek lenni egy képbe!? Érdemes ön-becsapni magam?

Figyelt kérdés

2 hónapja szálltam ki egy 5 éves kapcsolatból. Sehogy sem tudtam kilábalni a depresszióból s az űrből amit maga után hagyott. Viszont az egyik társkereső oldalon találtam egy gyönyörű lányt. Mindennap megnézem többször is a képeit. Kiderítettem a facebook címét is, egyszerűen tökéletes!!

s azóta minden napom szép, ha rossz kedvem van csak megnézem a képeit eszembe se jut az exem.

Viszont én külföldön élek s legközelebb csak szeptember 1 megyek haza addig nem is akarok neki írni. Akkor is elég kevés az esély rá hogy szabad lesz, s pont én kellek neki, de aki nem mer az nem is nyer.

Tudom, hogy csak önbecsapás az egész.. de tudtok valami jobbat hogyan lépjek túl ezen??


2012. ápr. 14. 22:44
 1/10 anonim ***** válasza:
tökéletesen átérzem a helyzeted...sajnos tanácsot nem tudok adni, de én is hasonló cipőben járok
2012. ápr. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
szerintem meg egy próbát megér. hidd el, ha nem teszed meg, azt még jobban bánni fogod.
2012. ápr. 15. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? egy kapcsolat végét meg kell gyászolni, csak ne tartson nagyon sokáig. nincs rosszabb, mint egy depressziós, exe után kesergő pasi. hidd el, az új lánynak szörnyű az ex árnyékában élni... simán keresd meg a lányt, de előbb tedd túl magad az előzőn:/
2012. ápr. 15. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

27 éves vagyok. Mondjuk igaz ez az első igazi szakítás az életemben. Az előző 5 éves kapcsolatom azért ért végett mert már csak a megszokás volt. S kb 1 hét múlva már a mostani exem voltam, s a régi kapcsolatot nem bántam.


Nem hiányzik az exem. Az hiányzik, hogy tartoztam valakihez.. Csak egy FÉLnek érzem most magam. :(

2012. ápr. 15. 02:00
 5/10 anonim ***** válasza:
sok sikert akkor:( ez szörnyű...tudod, hány ilyen "fél" emberrel találkoztam eddig? szörnyű volt. állandóan az exükről beszéltek, és gondolom a az utánam jövő lánynak pedig rólam...ajaj. na mindegy. biztosan majd találsz egy szintén "fél" lányt, és majd megbeszélitek az előző kapcsolataitokat. ez azért nagyon gáz. a jövőbe kell nézni, nem a múltba:/
2012. ápr. 15. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Félreértettél, én nem akarok senkinek panaszkodni az exemről. Főleg egy új kapcsolatba nem, max ha van egy sztori amiben ő is részt vett akkor direkt nem fogom kihagyni. Nem a múltban érzem magam FÉLnek hanem most. Ha minden áron megakartam volna menteni a kapcsolatunkat akkor megtettem volna. Az én döntésem volt, és ha akkor a legjobb döntésnek tűnt, akkor most miért bíráljam felül.


Azt hogy jelen pillanatba egyedül vagyok az azért van mert szeretném feldolgozni a történteket.Tudatosan határoztam hogy az elkövetkezendő pár hónapban nincs NŐ. Akármikor kezdhetnék egy új kapcsolatot ez nem jelent problémát jelentkező szerencsére van bőven. Bár az tény hogy velük meg én nem akarok kezdeni. :)

2012. ápr. 15. 03:16
 7/10 anonim ***** válasza:
szerintem te nem kicsit társfüggő vagy, gondolkodtál már azon, mi lehet ennek a mélyebb oka?
2012. ápr. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

100%ban igazad van! Tarsfuggo vagyok ezert is hataroztam el hogy most egy kicsit szuneteltetem ezt a kapcsolat dolgot ...de nem megy!! Probalok en is rajonni az okara..

Viszont a nok 80%a szinten tarsfuggo, igy annyira egyszeru uj kapcsolatot kialaktanom, hogy ezek a napok valosagos szenvedesnek tunnek.

2012. ápr. 16. 19:11
 9/10 anonim ***** válasza:
jááááj. a társfüggőségen egy kicsit gondolkozzatok el. olyan fura ez a fogalom. a parnerkapcsolat azért igenis egy alapvető dolog az életben. kóros társfüggőségről sem a te esetedben sem a nők 80%-ának esetében nem beszélhetünk:/
2012. ápr. 17. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Igen! En is csak utana olvastam el mit is jelet az a korkep h tarsfuggo!

Egyszeruen csak a tartos kapcsolat az, amiben megtalalom a boldogsagot ennyi. Nem fuggok tole, mert amikor ugy ereztem hogy nem okoz bodogsagot akkor kileptem belole. Talan annyiban vagyok ^klinikai eset^ ,hogy tobb erzelem szukseges a parkapcsolatokban, s ezt az eddigi partnereimtol meg is kaptam.

2012. ápr. 17. 11:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!