Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyek! Mi lenne a reakciótok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Mi lenne a reakciótok, ha egy bringázó férfi leàllna előttetek, miközben ültök egy padon?

Figyelt kérdés

Rátok mosolyogna, majd izomból megfújna egy kutya sípot. 🙃

Kort is!


2020. máj. 15. 21:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Fogyatékosnak gondolnám.
2020. máj. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
32%

Padon üldögélni, járvány idején??? Ezt gondold át még egyszer.

Különben meg szerintem nem mindenki tudja, hogy néz ki, és milyen hangot ad egy kutyasíp (például én sem), tehát én nem is érteném, mi ez az egész.

2020. máj. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
82%

Eleve késve venném észre, mert valószínűleg olvasnék és be lenne dugva a fülhallgató.

Amúgy semmit, forgatnám a szemem, majd remélném, hogy a lehető leghamarabb továbbmegy, illetve, hogy megérkezik az, akit várok.

Nem lepődnék meg, tökéletesen beleillik az üvöltöző részegek és bunkó munkások sorába, valószínűleg a Lipótmező büszke lakója lenne, ha nem zárt volna be.

21/L

2020. máj. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Én naponta 30 km bringázok, járvány idején. Mondjuk ez vidék. 🙃
2020. máj. 15. 21:51
 5/15 anonim ***** válasza:
#4: az teljesen más. Nyilván az idő nagyobb részében nem vagy emberek között.
2020. máj. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem, pedig vágyom egy szerető barátnő társaságára.
2020. máj. 15. 21:56
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Mármint úgy értettem, hogy BICIKLIZÉS KÖZBEN nem vagy emberek között, tehát kisebb járványveszélynek vagy kitéve. Anyám borogass.
2020. máj. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Értettem elsőre is. 🙃
2020. máj. 15. 21:59
 9/15 anonim ***** válasza:

Ajánlott olvasmány a magadfajta értelmi szintű embereknek:


[link]

2020. máj. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Megállapítanám magamban, hogy egyre több értelmi fogyatékos rohangászik szabadlábon az utcákon.
2020. máj. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!