Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk|Férfiak mi lenne az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk|Férfiak mi lenne az első reakciótok, elbeszélgetnétek a barátnőtökkel, ha?

Figyelt kérdés

- Ha el akar menni nélkületek egy buliba, mert elhívta pàr ismerőse. Ez baj lenne? Kivételes eset lenne,hogy most igent mondott. Az alkoholt nem bírja a barátnőd, elég hamar spicces állapotba kerül, már évek óta nem volt tehát buliban. Most csak úgy igent mondott, mert az ismerősei màr elég régóta "könyörögtek" neki,hogy menjen el velük, jól fogja érezni magát. 6 fiú és a barátnőddel együtt 4 làny lett volna ebben a baráti körben akik bulizni indulnak. A fiúkat nem ismerte, mert azokat a csajok ismerősei voltak.



- Ha a munka helyén megismerkedett egy férfival akivel egész jóban lett és a srác egyszer kocsival haza vitte a barátnődet és a lakásotok előtt parkolt le te pedig láttad,hogy a férfi amikor kiszállt a kocsiból azonnal át ölelte a kedvesed és utána elhajtott a járgànnyal akkor mit gondolnál? És ha a barátnőd a lakásba érne és vidáman eléd lépne megpuszilna átölelne, érdeklődne felőled azonnal akkor mit tennél? Azért szàmonkérnéd vagy bíznàl a párodban és nem foglalkozol a kollégájàval.


ui: Nem tudod,hogy a kollégàja csak sejted, mert már mesélt róla a barátnőd,hogy valakivel nagyon jóba lett.



Melyik és miért zavarna? Komoly vàlaszokat vàrok.


N



2017. júl. 6. 09:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem ne ölelgessen más férfiakat. Ez visszataszító!
2017. júl. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem vagyok egy féltékenykedő típus, ha bulizni szeretne menjen nyugodtan áldásom rá, de ez az ölelgetős téma elég érdekes. Nekem is van jópár nagyon jó csaj haverom mégse ölelgetem őket. Egy ilyen szitu után, hogy pasi hozza haza meg ölelgeti már én is gyanakodnék... Arról nem is beszélve, hogy mi a nénikéjének száll ki a pasi a kocsiból? Tudja hogy párod van, és akkor még a ház előtt kiszáll és ölelget? WTF? Ezt úgy kellett volna, hogy hazavisz megköszönöd a kocsiban, esetleg puszi-puszi aztán viszlát. De így ne csodálkozz ha kérdéseket vet fel... 27/F
2017. júl. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Jó,jó nem rólam van szó. Csak néztem pár prankes videót és hát eléggé döbbenet volt a férfiak reakciója. Nem volt még párkapcsolatom, szimplán az érdekelt,hogy ki hogy állna hozzà ehhez a dolgokhoz.
2017. júl. 6. 10:32
 4/7 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Megkérhetlek, hogy küldd el nekem ezen prank videòkat? Érdekelnek az ilyenek.

Sajnálom, hogy nem a kérdésre válaszoltam, de sok ilyen videót szoktam nézni. Olykor-olykor tényleg meglepőek a férfiak reakciói!

2017. júl. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Oké küldök egy párat :D többfélét is. Amúgy van olyan is aki amikor meglátta,hogy a barátnője nyaka kivan szívva és kést fogott..De ezek PRANK videók! A lányok szívatják a párjukat. Akkor is durva a reakció...
2017. júl. 6. 11:05
 6/7 anonim ***** válasza:

1. Semmi különös, elengedném, érezze jól magát...

2. Megkérdezném, hogy miért ölelt meg a kollégád?

2017. júl. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb ilyen prank videó szerintem nem is vicces. Nekem is küldtek már párat, pl hogy eljátszák, hogy meghal a másik macskája, meg hogy tönkre tettek játék konzolokat, amik nem is az övé voltak. Ezekben komolyan nem tudom mi a vicces, a csaj eljátsza, hogy viszonyba keveredik mert kíváncsi, hogy a pasi mit reagál? Komolyan...?


Ez olyan bugyuta és együgyű, hogy én ezért szakítanék valakivel, nem azért, mert meglátom, hogy megölelte valaki...

2017. júl. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!