Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért írhat az exem?

Figyelt kérdés
Nagyon megbántott engem, hazudott nekem, ő is szakított. Ezért én le is tiltottam, soha többet nem akartam hallani felőle. Erre most 1 és fél évvel a szakítás után írt egy kamunévről, pedig már új életet kezdett egy másik nővel, akitől gyereke is lesz.
2020. máj. 16. 11:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Mivel kapcsolatban írt?
2020. máj. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy egy kis szexuális változatosságra van szüksége.
2020. máj. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Csak annyit írt hogy szia, hogy vagy.
2020. máj. 16. 11:23
 4/6 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy a kamunévvel ő írt rád?
2020. máj. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Alessandro10 ***** válasza:
Talán mégsem döntött jól amikor elhagyott. Lehet ott is felütötték a fejét a problémák. A szerelem hamar elszáll, (1,5- 3 év) aztán jön a kijózanodás.
2020. máj. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Sok ember, mikor valami baja, problemaja van, rair a multjabol emberekre. Mar nem hatodom meg tole, sot, bevallom, en is tettem igy, csak sajat magamtol ugye mas szinben latom.

Ha szakitott, elvalt, beteg lett, baja lett, akkor tiz ev utan is megtalalt valaki, de tudom, hogy a sajat lelkere gondolt. Mikozben persze senkit nem felejtunk el.

2020. máj. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!