Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak olyan dolgok amit sose...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan dolgok amit sose mernél megosztani a pároddal?

Figyelt kérdés
2020. máj. 16. 17:36
A kérdező szavazást indított:
Igen, van több ilyen is.
Nem, alap mindent elmondani egymásnak.
Igen, és kommentben leírom, hogy miért nem.
30 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%
Sok ilyen van. Ezeket a dolgokat nem hiszem, hogy el tudnám mondani sírás nélkül és nem hiszem, hogy ugyanúgy tekintene rám.
2020. máj. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Van bizony. Én se merem elmondani neki a teljes igazságot, csak néhány részletet tud belőle, nem bírnám ki sírás nélkül.
2020. máj. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem sírnàm el magam,de szakítana velem.Nem kell éppen mindenről tudnia.
2020. máj. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem nincs. Mindenkinek vannak sötét dolgai a múltból, érintőlegesen beszéltünk ezekről. Ami meg az együttjárásunk óta történt, azokról meg alapból mindent tud, mert kommunikálunk.
2020. máj. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

1 dolog van.


A hordóm helye. Abban vannak a legértékesebb dolgaim, amit váláskor nem szeretnék neki adni. Értékpapír, ékszer, arany, antik érmék.

2020. máj. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmi olyan nincs amit nem mernék, vagy tudnék megosztani vele :) ha valaki bejön vagy megkívánok mást,azt is bátran közlöm vele :) nem teszek semmit mással, de ettől még beszélünk róla :)
2020. máj. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy-két kínos gyerek- és/vagy kamaszkori sztorimról tudom elképzelni, hogy "titkolni" akarjam őket a majdani párom elől, de azok a kapcsolatunk szempontjából teljesen irrelevánsak, senki nem nézne más szemmel rám, ha tudomást szerezne róluk. Egyébként csak olyan kapcsolatot szeretnék, ahol bármivel fordulhatok a másikhoz anélkül, hogy tartanom kellene attól, hogy úgy majd nem fog elfogadni.
2020. máj. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem értem, a sírás miért visszatartó, én ezeket a "titkokat" pszichológusnak is sírva mondtam el. Az lenne a fura, ha csak érzelemmentesen eldarálnám, mintha azt mesélném, mi volt a Westworld-ben.
2020. máj. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Igen! Munkámról nem mondhatok el mindent, meg szerintem nem tudna azok után szenki sen úgy tekintemni ràm sőtt! Márha lenne párom, de inkább magányos fajta vagyok!
2020. máj. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ellenkezoleg. No vagyok, es keszsegesen megosztanek mindent, amirol szerencsetlen nem szeretne tudni. Mar eszrevettem magam. Tulzasba vitt oszinteseg tulzas es tapintatlansag.
2020. máj. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!