Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha elmondom a lánynak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elmondom a lánynak, hogy majdnem 1 millió a havi fizetésem?

Figyelt kérdés
Akkor bánthatok vele rosszul, úgy sem fog elhagyni?

2020. máj. 16. 23:57
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%
Attól függ, hogy nézel ki. Átlagos külsővel simán, de ha nagyon ronda vagy, akkor havi 1 milla sem elég ahhoz, hogy nőd lehessen, akárhogy is bánsz vele.
2020. máj. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
95%
A férjem több, mint 1 milliót hoz haza (plusz nekem is van saját bevételem, nyilván). Ha egyszer megütne vagy úgy szólna hozzám, mennék és vinném a lányunkat. A pénz nem minden, aki nőnek egy kis esze van, nem hagyja hogy rosszul bánjanak vele.
2020. máj. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Lehet csak en vagzok ilyen, de en egyik paromrol se tudtam, hogy mennyit keres. :D nem kerdeztem es nem is erdekelt.

Raer szerintem ezt a temat akkor felhozni az ember, ha komolyra fordul a dolog, kozos ingatlanvetel pl.

Amig alberlet van lehet felesbe fizetni. Persze kb. ugyis felmeri az ember, hogy jobban vagy rosszabbul keres valaki, meg ha szoba kerul kinek mennyi felretett penze van abbol is lehet latni, de ha normalis kapcsolatra vagysz, nem ezzel kell inditani az ismerkedest. :D

2020. máj. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!