Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudjak elfelejteni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudjak elfelejteni egy "embert", aki folyamatosan atver, megalaz és kihasznalja a szerelememet?

Figyelt kérdés

2020. máj. 17. 08:45
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Nehezen megy sajnos, de muszaj mert nem eri meg mergezni magad. Keress valaki olyat akivel eltudsz járni ide oda, főként az ellenkező nemű kategoriajabol. Ha nem akkor barát/haver. Egyedül ne maradj semmiképp mert ugy csak gondolkozol rajta s meg rosszabb.
2020. máj. 17. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
58%
Viszont nagyon jól néz ki a pasi, ügye?
2020. máj. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Mar nem latom olyan jó pasinak mint az elején. Hiaba a vonzó külső ha belül rohad.. 😞
2020. máj. 17. 08:57
 4/23 A kérdező kommentje:
Egy hatalmas színész, most már rajottem.. Sajnos túl késő 😞
2020. máj. 17. 08:58
 5/23 anonim ***** válasza:
86%
Azt írtad folyamatosan.. Ebben nem kell partnernek lenni, megmondod, hogy elég volt, és megszakítasz vele minden kapcsolatot! Te vagy a hibás, ha hagyod magad, már rég elfelejtetted volna, ha kiállsz magadért.
2020. máj. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Igen.... Ugyanis allandoan manipulált nem tudtam kiszallni mindig hittem benne. Nem hittem volna, hogy ujra atver. De mindegy....
2020. máj. 17. 09:39
 7/23 A kérdező kommentje:
Vajon lehetek újra boldog? 😞😞
2020. máj. 17. 10:17
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Ebből a helyzetből csak te tudsz kimászni, más nem fogja tudni megtenni helyetted. Segítséget, támogatást persze kérhetsz, de neked kell megtenned a döntő lépést. Ha minden kapcsolatot megszakítasz vele, és munkával, barátokkal, kikapcsolódással stb. eltereled a figyelmedet, akkor egy idő után el is fogod tudni felejteni őt, de így mindig benne van a napjaidban, a gondolataidban, a mindennapi életedben.
2020. máj. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Elfelejteni nem tudod, de nem is erre kéne törekedned, hanem arra, hogy végleg kitedd az életedből, vond le a tanulságokat abból, amit megéltél ebben kapcsolatban, hogy ezeket a tapasztalatokat fel tudd használni a a jövőben, és legfőképpen próbálj megbocsátani magadnak azért, amiért hagytad ezeket megtenni magaddal.


Az élet egy folyamatos tanulási folyamat, időnként mindannyian követünk el hibákat, hozunk rossz döntéseket, stb.


Szerintem érdemes azt is megvizsgálnod, hogy mit tanultál ebben a kapcsolatban saját magadról, és min érdemes változtatnod.

2020. máj. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Mit tanultam magamról? Sajnalom magamat... Sajnalom, hogy nem értékeltem magam és nem szerettem eléggé magam... 😞

De probalok innentől erős lenni


Probalok olyan embert közel engedni magamhoz majd, aki tényleg őszintén értékel engem és megbecsül.

2020. máj. 17. 10:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!