Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szép lányok! Titeket folyamato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szép lányok! Titeket folyamatosan dicsérgetnek a férfiak?

Figyelt kérdés

Vagyis onnan tudjátok, hogy szépek vagytok, hogy azok a férfiak, akikkel valamilyen kapcsolatban vagytok szinte kivétel nélkül a tudtotokra adják?

Én egész elfogadhatónak tartom magam, de a szemembe nem sokan bókolnak, vagy akik igen, azok szinte mindenkinek, mert olyan típusok. Mit gondoltok, akkor nem vagyok túl szép, ha napi szinten nem adják a tudtomra? Ti mennyi visszajelzést kaptok?


2020. márc. 2. 16:01
 1/8 anonim ***** válasza:
38%

Nem.

Napi szinten csak a kollégáimmal vagyok kapcsolatban, ők néha szokták mondani, hogy 'De csinos vagy ma!'.


Idegenektől a pozitív visszajelzés, ha megakad rajtam a szemük, ezt általában észre szoktam venni. De olyan is volt már például, hogy egy buliban odajött hozzám egy idegen és mondta, hogy ne haragudjak már, ő nem akar semmit, van felesége, de annyira gyönyörű vagyok, hogy muszáj a tudtomra adnia, aztán kezet csókolt és elment.

2020. márc. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem vagyok túl szép így nem nekem szól a kérdés. Viszont szerintem ez férfifüggő. Van olyan férfi, aki alig dicsér. De ismerek olyat is, aki végigdicséri a nőket és percekig, kicsit zavaró amúgy. Még engem is, de az egész csúnyább, idősebb nőkhöz is van mindig pár jó szava, hogy "nocsak, úgy frizura?" vagy ilyesmi.
2020. márc. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!:)

Én valahogy sosem veszek észre olyat, hogy egy férfi jól megnézne mondjuk az utcán, ahogy más lányokat meg szoktak. Nem tudom, hogy csak azért nem, mert nem is figyelem/háttal vagyok, vagy azért mert nem néznek meg. Szoktam gondolkodni azon, hogy azok a lányok, akiket így megnéznek észreveszik-e, vagy ők sem....

Remélem lehet követni....:D

2020. márc. 2. 16:28
 4/8 anonim ***** válasza:
Sok lány alapból lesüti a szemét ha ránézel vagy megnézed őt.
2020. márc. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szoktam megdicsérni, megbámulni az utcán.
2020. márc. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Lehet picit nyitottabb szemmel kellene járnod, és akkor észre veszed, hogy észre vettek🙂
2020. márc. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ez a baj, hogy ezeket az apró dicséreteket is mind félreértik....ha egy idegen pasi azt mondja neki, ohgy milyen csinos vagy, milyen szép vagy, csak az jön le, hogy " na ez is csak meg akar dugni"


Ez a probléma :)

2020. márc. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
7: Nem ez volt a kérdés.:)
2020. márc. 2. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!