Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, van olyan ok, amiért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, van olyan ok, amiért kezét emelnétek a pártokra?

Figyelt kérdés
Esetleg előfordult már veletek, hogy megtettétek?
2020. máj. 17. 10:50
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Elnézést:"kezet" akartam írni.
2020. máj. 17. 10:52
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem fordult elő, és az egyetlen helyzet, amiben el tudom képzelni, az az önvédelem lenne.
2020. máj. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Soha, de ő sem emelhet rám kezet semmiért. Az ilyesmi nálam instant szakítás.
2020. máj. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Kizárólag az önvédelem nálam is.

De ő is csak akkor ütne meg, ha nekiesnék 10 körömmel.

2020. máj. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a férjem engem akkor sem ütne meg, ha én megtámadnám a konyhakéssel. Lefogna, maximum, nyilván megpróbálna valahogy hatástalanítani, de megütni tuti nem ütne meg. De egyébként nem tudom elképzelni azt a szituációt, hogy bármikor megüssem, megtámadjam, alapvetően én is csak az önvédelemre tudnék gondolni. Ha mondjuk hazaérve a közös ágyunkban találom egy idegen nővel, akkor sem emelnék rá kezet, hanem azzal a lendülettel fordulnék is csomagolni.
2020. máj. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha ártó szándékkal, erővel megütsz valakit, és az illetőben fájdalomérzet jelentkezik, az könnyű testi sértésnek minősül, és mint bűncselekmény büntetendő [Btk. 164. § (2)]. Még egy vadidegennel sem tennék ilyet, nemhogy a párommal, akivel elvileg azért vagyok együtt, mert szeretem...
2020. máj. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Mikor rácsap a hátsómra én mindig vissza ütök 😛
2020. máj. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, a szex ide számít e. Én akkor megütöm, mert tetszik neki, ha erőszakos vagyok. Más helyzetben biztos nem tenném, még ekkor is nehéz volt eleinte.
2020. máj. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Inkább konfliktusa gondoltam.
2020. máj. 17. 13:48
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen, egyszer. Amikor kiderült, hogy megcsalt, adtam neki egy pofont. Azóta már az exférjem.
2020. máj. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!