Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mik azok a randizós szövegek/ü...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik azok a randizós szövegek/üzenetek amik miatt ti nem emelnétek komolyabb szintre az ismerkedést?

Figyelt kérdés
Mi az ami nektek kizáró ok a valóságban vagy akár a virtuális térben egy-egy beszélgetés avagy gesztus alapján?

2020. febr. 23. 18:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezek:mekkora a melled?dugunk?
2020. febr. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Nálam nincs ilyen.

21/F

2020. febr. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
99%
Ha rögtön a szexre terelődik a szó/kép/utalás/írás...
2020. febr. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Társkeresőn: Rövid beszélgetés után, "Mit keres itt egy ilyen jó nő? Van valami defekt?

Elköszöntem.


Másik:"...megittam a bulin másfél liter bort, hhaajj, de berúgtam..


Elköszöntem.

2020. febr. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
24%
ha egy túl jó nő társkeresőzik ott tényleg szokott lenni defekt, igaz ezt nem írásban puhatoljuk:) Bár volt már olyan hogy nem volt csak alacsony önértékelés:)
2020. febr. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
93%

Bármi, ami a dugásra hív fel

Bármi, ami csak egy bókból áll és nem kezdeményez normális beszélgetést

Ha megkérdezi, hogy van-e kedvem ismerkedni (holott társkeresőn vagyunk)

Ha facebookom/instán csesztet

A sziamizu

A sziameséljmagadról

A reakció nélküli folyamatos kérdezgetés. Mikor leszarja a választ, csak kérdezi a következő szarját.

Ha intim képet küld vagy kér

Ha erőlteti a randit vagy ha nem akar velem randiig beszélgetni, hogy "ne fogyjon el a téma"

2020. febr. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

6. tökéletesen leírta.


A facebook/insta zaklatókat én is csípem, a kedvencem amikor azzal kezdi, hogy látott tinderen ne haragudjak, hogy megkeresett. Közben korban, kinézetben, lakhely szerint sem olyan akit keresek. Szerintem teljesen véletlen, hogy nem vagyunk párban...


-Pocsék helyesírás.

- Ostoba és büszke rá. Volt aki a kiírt egyetem alapján a fejébe vette, hogy nekem x a szakmám. Nem értettem, visszakérdeztem: kötötötte az ebet a karóhoz, hogy az olyan egyetem. Úgy kellett neki megmagyarázni, hogy egy kisebb egyetemen belül is van jó pár tucat képzés, nem csak az az egy amiről ismert vagy épp ő hallott.

- Exek szóbahozása, hozzá való hasonlítgatás, bónusz pont ha szexuális kontextusban.

2020. febr. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Vki megosztott itt egy videot hogy szoba allnank- e vkivel ha igy probalna ismerkedni vmi pua-s video volt és ott a srac mondott tobb mindent aminel mar azt mondtam nee de mikor ezt mondta hogy agyf**zt na akkor nem tudtam hogy felreertem vagy tenyleg ezt mondta. 😀


Szoval igy ugy jon le hogy a lenti dolgokkal gondolkodott de mar nem emlekszem a szoveg kontextusra.


De pl. Nekem az mar boven eleg lenne hogy ugy jon oda hogy elkezd hasonlitgatni nokhoz az en javamra neee, ilyen is volt a videoba. Illuzio rombolo lenne ha meg nagyon be is jonne. Talan elkezdenem jelezni fele es talan osszeszedi magat es nem mond hulyesegeket.


Nalam ami kizaro ok a p*rv*rzitas és ab*r*cio minden fajtája, ha ly*knak neznek vagy s*xb*banak, az agresszio, a manipulativ viselkedes, narcisztikus, nem tekint egyenlonek, nem tisztel, serteget es probal leuralni vagy ha bunko, taszitoan viselkedik, probal megfelemliteni pl. Elkezd orjongeni vagy oklet emelgeti vagy kakaskodik. De az is nagyon taszit ha izomaggyal probalna megvedeni magyaran macso stilusba az egy par alkalom utan ugyis lejon hogy milyen tipus le akarna verni mindenkit na az ilyet sugarba hanynam le miutan egy jo nagy kosarat adok neki hogy kezdjen vele amit akar talan a kosar jobban hozza valo.


Az igazi férfi ugy véd meg hogy mosolyogva, nyugodtan, a béke megtestesüléseként diplomatikusan szoba leiskolazza a masikat vagy ugy tudja megmondani hogy nem fenyegeti a masikat de profin jelzi hogy tiszteljen engem mint nőt es engedjen el, hogy a masiknak tatva marad a szaja es utana nem mer kotozkodni se. Az igazi ferfi tisztel, egyenrangunak tart es mellette szabadnak es boldognak erzi magat a nő.

2020. febr. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!