Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért olyan frusztráló érzés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan frusztráló érzés a számomra, hogy pont én nem kellek senkinek sem?

Figyelt kérdés
Én csak idiótáknak kellenék, szexre, vagy semmire. Egy normálisabb férfi már rég foglalt, vagy nem létezik, vagy csak én nem érdemlem meg. Mindent megteszek magamért, már a külsőmön is sokat javítottam, és mégis sokszor a kövérebb nőknek sikerük van a pártalálásban. Továbbá jó lenne ha nem kérdezgetnék hogy miért nincs senkim. Persze az egyik volt osztálytársam anyja hogy eltudott dicsekedni azzal, hogy az ő lányát eljegyezték, én nekem meg nincs párom sem.
2020. máj. 17. 11:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
20%

Vannak normálisak, csak neked nem kellenek.


Józsi, a melóhelyeden a szerelőktől, vagy az a fickó, aki a dohányboltban melózik, ahová jársz, vagy az őr a TESCO-ban....

2020. máj. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
34%

"már a külsőmön is sokat javítottam"

itt van elásva a hunyó. Ebből arra következtetek, hogy sokáig nem foglalkoztál vele, elhanyagoltad magad. "mégis sokszor a kövérebb nőknek" ebből meg arra, hogy van még rajtad túlsúly.

Férfiak számára a külső nagyon fontos.


F

2020. máj. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Amíg ezt a frusztrációt nem kezeled magadban, nem is lesz értelmes jelentkező, maximum olyan, aki érzi rajtad ezt a kétségbeesettséget, és uralni akar majd, hogy ő méltóztatott veled kapcsolatba lépni.

Tudom, hogy fájó egyedül lenni és nem kelleni, de valahogy fel kéne fognod, hogy azért mert nincs párod, még nem vagy kevesebb azoknál, akiknek van. Mindenkinek máskor jön el az ideje, addig próbáld meg kiélvezni a függetlenség és a szabadság adta örömöket. Teljes értékű ember, nő vagy, legyen tartásod, foglald el magad és ne ezen rágódj, akkor sokkal jobb és vonzóbb kisugárzásod lesz, ha benned harmónia van és nem needy-ség.

2020. máj. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
15%

Mert a belsod ertekelhetetlen. A normalis pasik, akik utan epekedsz, a belsodbol jovo borzadmanyokat, azonnal levagjak.

Hiaba a csalodottsag, erzodik hogy emellett is tele vagy rosszindulattal, es minden rossz noi tulajdonsaggal.

2020. máj. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
68%
Miért NE lenne frusztráló? Teljesen normális, hogy az! Ennek a helyzetnek senki sem örülne, csak sok az álszent, aki ezt tagadja.
2020. máj. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem vagyok kövér.
2020. máj. 17. 11:48
 7/12 anonim ***** válasza:
Merre laksz?
2020. máj. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
33%

Mert még mindig nem fogadtad meg azok tanácsát, akik azt mondták, hogy keress fel egy pszichológust. Legalább 10 kérdésed láttam már. Ugyanaz a panaszkodás, ugyanaz a szóhasználat.

Kérj már egy időpontot. Te is jól jársz, mert talán segítenek rajtad és mi is jól járunk, mert nem kell mindig ugyanazt a panaszkodást elolvasni és nem rabolod az időnket.

2020. máj. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
S hol kérje az időpontot, van Sztk-ra pszichológus?
2020. máj. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Hagyjuk már a pszichológust amúgy is. Manapság mindenre ezt javasolják, holott a legtöbb problémára nem megoldás.

A kapcsolatban élőknek sem feltétlenül van nagyobb rend a fejében, lelkében, sőt. Tudnék mesélni, milyen nők/férfiak mellett vannak elég klassz férfiak/nők... Nem pedig csak olyan gyászos alakok, akik a Kérdezőnél, nálam és még néhány hasonlóan járt nőnél vagy férfinál próbálkoznak.

2020. máj. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!