Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen jelek alapján dönthető...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jelek alapján dönthető el, hogy egy nő "csak" barátként tekint egy férfire?

Figyelt kérdés
A lány és a fiú is 20 évesek, tehát nem tapasztalt, érett emberekről van szó.
2020. máj. 17. 11:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%
Megsértődik, amikor megcsókolod.
2020. máj. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Pont azt kellene elkerülni, hogy a lány megsértődjön.
2020. máj. 17. 11:53
 3/11 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
62%

Nekem ami elsőre eszembe jutott: nincs meg az a kislányos zavarban levés/izgatottság, amikor beszél veled.

Én ha egy fiú baráttal dumálok, egyértelmű hogy olyan mintha a szomszéd nénivel dumálnék, olyan nyugiba vagyok, de ha olyan, akkor meg kis huncutosan bájosan zavart vagyok :D

2020. máj. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
23%

Onnan tudod ezt, hogy még nem dugtad meg.

Ismerkedésnél alapszabály:

Éreztetni kell a csajjal folyamatosan hogy vagy dugni fogod, vagy nem lesztek semmilyen kapcsolatban. A legtöbb csaj ezt a hozzáállást nagyon is értékeli.

2020. máj. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
4# Ebben nem vagyok biztos, hogy jó ötlet. Sok nő kifejezetten megsértődik, ha azt érzi, hogy csak "megdönteni" akarják.
2020. máj. 17. 12:16
 6/11 anonim ***** válasza:
81%
A #3as válasza tök jó, csak nem mindenkire igaz. 20 éves vagyok, nem létezik ember, aki előtt zavarba jönnék, még akkor sem, ha szerelmes vagyok belé. Egyszerűen ilyen a személyiségem, hidegvérű. De én pl egyértelműen elutasítom, aki nem tetszik és egyértelműen a tudtára is adom annak, aki igen.
2020. máj. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
72%
Ha csak barátként tekintek egy férfit, akkor teljesen természetes a viselkedésem, nem csillog a szemem, ha ránézek, nem vágyom arra, hogy vonzónak lásson, ezért ha együtt lógunk nem számít, hogy mi van rajtam, hogy áll a hajam stb. Beszélünk a nőkről, férfiakról fesztelenül. Nem keresem gyakran, csak ahányszor ő is engem, amolyan női haverként viselkedek vele, nem jön elő belőlem az, aki akkor, ha egy potenciális jelölttel találkozom.
2020. máj. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
6#és7# Tudnátok írni néhány példát az ilyen egyértelmű jelekre? Mindig csinosan öltözködik, így ez alapján nem tudom eldönteni.
2020. máj. 17. 13:35
 9/11 anonim ***** válasza:
60%

6os vagyok, én azért nem tudok példát mondani, mert nincsen. Az egyértelmű alatt azt értem, hogy megmondom a szemébe. Annál nincs egyértelműbb.

De pl ha elég sokat néz “úgy” a szemedbe, vagy megérint sokszor, ezek árulkodóak lehetnek, csakhogy ezek sem igazak mindenkire. Meg ugye könnyen bele lehet látni többet a dologba. Szóval marad az egyenes beszéd. Ha ő nem mondja, kérdezz rá te.

2020. máj. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Amikor többet akar egy lány általában következőket tapasztaltam: rendszeresen találkozni akar, nincs kifogás, nem akarja halasztani. Ha közelében vagy birizgálja a kezed, vagy éppen ami közelében van. Részegen folyton téged keres akár éjjel is, huncut, féltékeny, zavarban van, elvörösödik az arca, minél többet hallani akar rólad. Ha a felsoroltakat nem érzed, akkor vagy nagyon introvertált, vagy nem akar többet.
2020. máj. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!