Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Badoo-t hogy kell használni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Badoo-t hogy kell használni?

Figyelt kérdés

Én nem fizettem semmit, tehát nem vagyok prémium-tag.


Írtam pár lánynak, voltak fent, de nem írtak vissza semmit.

Ráadásul nem enged mindegyik lánynak írni, legtöbbnek ha írni akarok, akkor fizetni kell érte.


Ha írok egy lánynak, és elolvasta az üzenetemet, akkor azt én látom, tehát kijelzi nekem?


Köszönöm.


2020. máj. 17. 12:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen, kijelzi.

Fizetni pedig ne fizess érte, mert attól hogy elküldöd az üzenetet pénzért, az nem jelenti azt, hogy majd válaszolni is fog és szimpatikus leszel neki.

2020. máj. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

én vettem örök tagságot kb 2 évvel ezelőtt egy leárazásban (pénzkidobás volt)


így se tudok mindenkire ráírni, csak akinél a rendszer úgy gondolja, hogy megengedi. (nem tudom mi alapján teszi ezt)


Ha nincs tagságod, akkor a leveledet a tagsággal rendelkezők levelei mögé sorolja.


Elég lehúzós oldal. Vigyázz ha előfizetsz, mert automatikusan képes pénzt lehúzni a kártyádról, úgy, hogy észre sem veszed.

2020. máj. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, még lenne kérdésem!


Szeretném elrejteni a profilomat, erre ugye van lehetőség a profil-beállításoknál a "láthatatlan mód" menünél, csak az ugye megint pénzbe kerül.


Viszont találtam egy olyan menüpontot az Adatvédelemnél, hogy "Csak azok láthatnak, akikre szavaztam / megnéztem" és ha itt "igen"-t jelölök be, akkor ez gyakorlatilag olyan mintha rejtett lennék nem?

2020. máj. 17. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!