Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt vettem észre a mai férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt vettem észre a mai férfiak/pasik nagy része nem mer se közelíteni, se közvetlen lenni a nőkkel! Inkább Tindert-, Badoo-t alkalmazzák a csajozásra, amit természetesen (személyem szerint) nem komoly kapcsolat kialakítása céljából használnak!?

Figyelt kérdés
Hol vannak a régi módi pasik (ha még vannak), a régi módi randik, akiknek nem az olcsó leányzók kellenek? 21. -ik században ezek az alkalmazások nélkül már teljesen lehetetlen ismerkedni?
2017. dec. 23. 20:20
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/101 anonim ***** válasza:
92%

Tudod, hogy manapság mi történik, ha megszólítasz kedvesen egy idegen nőt?


Első körben a táskáját magához szorítja, hátha kirabolni akarod. Utána villám gyorsan közli, hogy bocs mennie kell, hagyd békén, egyébként is mit akarsz tőle. És akkor lehet, hogy csak azt akartad megkérdezni, hogy nem tudja e, hogy hol van az XY cukrászda (idén nyáron megtörtént eset).



Másrészt ha konkrétan ismerkedni próbálsz, akkor az estek 99%-ban valami nagyon durva lekoptatás jön, hogy neki egyébként pasija van, meg egyébként sem ismerkedik, és a többi.


Jah, azt már nem is említem, hogy manapság semmi jele annak, ha valaki akár már házas, gyűrűt egyre kevesebben hordanak, így aztán nehéz kiszúrni, hogy ki van egyedül és ki nincs.


És végül, hol vannak a nők, akik tudják fogadni, kezelni, elfogadni/elutasítani az udvarlást?


A XXI. század nem csak a férfiakat változtatta meg, de a nőket is.

2017. dec. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/101 anonim ***** válasza:
74%

egyszerűbb neten ismerkedni nem?pláne aki falun lakik

minek neked régimódi férfi?2017 van,vagy csak ilyen téren kell neked hogy a férfi dolgozzon meg a kapcsolatért?

2017. dec. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/101 anonim ***** válasza:
75%
Az első választ adó leírta az igazságot!
2017. dec. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/101 anonim ***** válasza:
77%
vicces vagy,a férfiak nem komoly kapcsolatra használják a badót?mér a nők mire?egónövelésre
2017. dec. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/101 anonim ***** válasza:
20%

Az első választ adó leírta az igazságot!


és a második is

2017. dec. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/101 anonim ***** válasza:
76%

Hol közelítsek? Itthonról dolgozom, kocsival/taxival járok mindenhova, nem vagyok egy bulizós típus. A programok, ahova járok, általában férfiakkal és sznob emberekkel vannak tele.

Marad a net. Illetve maradna, mert szinte teljesen lehetetlen egy normális nőt találni az ilyen oldalakon.

2017. dec. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/101 anonim ***** válasza:
79%

Mégis hol közelítsünk a nőkhöz?

Utcán? Tömegközlekedésen? /Ahol mindenki rohan/...

vagy egyetemen, munkahelyen /Ahol házi nyúlra nem lövünk/...

vagy szórakozóhelyen /Ahova a normális nők nem ismerkedni járnak és lepattintanak mindenkit, max a könnyűvérűekkel lehet kapcsolatot kialakítani/...


Különben sincs könnyű dolga egy férfinek egy ilyen világban, ami lassan már ott tart, hogyha ránézek egy nőre, akkor feljelent zaklatásért. Ahol gyakorlatilag már olcsó vádaskodással meg lehet hurcolni csak mert nem úgy szólunk hozzá egy nőhöz, ahogy az neki tetszik...


Részben igazad van a kérdésedben, de lássuk be, hogy sem a társadalom, sem a nők nem igazán könnyítik meg a dolgunkat.

2017. dec. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/101 anonim ***** válasza:
62%

" Mégis hol közelítsünk a nőkhöz?

Utcán? Tömegközlekedésen? /Ahol mindenki rohan/...

vagy egyetemen, munkahelyen /Ahol házi nyúlra nem lövünk/...

vagy szórakozóhelyen /Ahova a normális nők nem ismerkedni járnak és lepattintanak mindenkit, max a könnyűvérűekkel lehet kapcsolatot kialakítani/... "



:D))))



Egy pár lány barátomnak összeszedtem egyszer, hogy milyen helyen nem ismerkednek (munka, iskola, bolt, tömegközlekedés, edzőterem, szórakozóhely, házibuli, etc)


Ha térképre rajzolnám, hogy hol nem, akkor félek, hogy az Alfa Centauri lenne az első olyan pont, hol lehetne ismerkedni :D

2017. dec. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/101 anonim ***** válasza:

30-as férfi vagyok. A komolyabb kapcsolataim nem tinderen és badoon születtek.

Basszus, eddig azt hittem normális vagyok... :/ :D

Szingli pasiként lehet regelnem kellene hogy barátnőt találjak.

Ja nem, nem kell. :D

2017. dec. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/101 anonim ***** válasza:
54%
#1 +1
2017. dec. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!