Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire téves ez a hit a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire téves ez a hit a társkeresőkről? (pl. tinder, badoo) Kik használnak társkeresőt, illetve függhet bármitől is, hogy valaki használja? (azon kívül, hogy szingli)

Figyelt kérdés

Pl. Egy kissé komplexusos ember, aki nehezebben ismerkedik, úgy gondolja, hogy a társkereső app megkönnyíti ezt. Az a meggyőződése erről, hogy javarészt hozzáhasonló problémájú emberek ismerkednek ott. Azt tapasztalja, hogy ez nincs épp így, habár akadnak olyanok is, akiknél beletrafált ebbe.

A társkereső app-okat mindigis egy enyhén ciki dolognak érezte, amit az használ, aki rászorul, ezért az a meggyőződése, hogy magabiztos, kiegyensúlyozott egyedek elkerülik.


Tehát aki élőben jól boldogul az ismerkedéssel, az nincs fent társkeresőn, vagy ha fent is van, nem használja sűrűn. Aki élőben eleget ismerkedik, az nem érzi szükségét az ilyen virtuális platform használatának.


2018. jan. 13. 00:15
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Nem személyes probléma a lényeg amúgy. A személyeskedés félretehető, az adott kérdés válaszai érdekelnek.:)
2018. jan. 13. 00:15
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Dolgozathoz kell?

Nem csak szinglik használják.

A Tinder alapvetően is szexpartner keresőként indult, ez volt a létrehozása miatt álló szándék. Simán keresnek ma is rajta foglalt emberek szexpartnert. Itt is sok kérdés van, hogy: "láttam xy-t a Tinderen, pedig van párja, mit tegyek?"


Nm ciki ezt használni, ma már fű, fa, virág rajta van. Nők simán like gyűjtés helyett egónövelésre használják sokan, mint egy közösségi oldalt, ahol a képre like megy.


Nem, a Tinder az, ami szerintem lerombolta ezt a képet, hogy netes társkeresőt csak olyan ember használ, aki nem sikeres, magabiztosság híján van, nem kiegyensúlyozott.


Bárki használja. Sok férfi szexparnter keresőnek, de bőven vannak, akik mindkét nemből komoly kapcsolatot keresnek.

Sokan párhuzamosan ismerkednek élőben és a neten is.

2018. jan. 13. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nővérem 4 éve regisztrált Twoora :) Ott ismerte meg a vőlegényét, akivel máshogy nem "találkoztak" volna.
2018. jan. 13. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szerintem a mai korban nem gáz igy ismerkedni. Miért, a facebook mivel jobb? Az én ismerösöm is itt talált rá a párjára, 5 év után. Kinek mi, ma már kevésbé divik az utcán leszolitás, szerintem.
2018. jan. 13. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Egyszerűbb, gyorsabb, kényelmesebb.
2018. jan. 13. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én kizárólag ott találtam eddig társat, ha nincs ez a lehetőség, talán nem is lett volna párkapcsolatom. Az oka inkább az, hogy hasonló gondolkodású, értékrendű emberre nekem nehéz rábukkanni, és így több nagyságrenddel nő a merítés. A való életben még azzal a kevéskével is elmegyünk egymás mellett (ha vannak...).
2018. jan. 13. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Judit58 ***** válasza:
En tarskereson talaltam meg a paromat.madfel eve vagyunk egyutt.sok a csapda a netes ismerkedesnel...de nalunk jo vege lett.
2018. jan. 13. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Férfiaknak általában nem érdemes társkeresőzni, mert még magasabb a mérce, mint élőben. Ha az ember fia nem néz ki brutál jól, egy nő sem fog visszaírni soha.
2018. jan. 13. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Annyi a lényeg,hogy ezeken a társkeresőkön egy átlagos férfinak semmit esélye!
2018. jan. 13. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Amúőgy csak szerintem volt jobb a tinder régen? Normális csajokkal mondjuk akkor se nagyon tudtam ismerkedni, de legalább volt néhány match hetente, meg sűrűbben visszaírtak. Most meg semmi...
2018. jan. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!