Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most tényleg szó szerint igaz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most tényleg szó szerint igaz az az állítás, hogy a férfinak csillog a szeme ha meglátja azt a nőt aki tetszik neki/szerelmes belé?

Figyelt kérdés
hogyan csillog?
2010. júl. 29. 18:51
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
és mikor nézünk utánna hirtelen elkezdek valamit csinálni .
2010. aug. 9. 19:16
 22/30 anonim ***** válasza:

omg.

az én barátom csillogó szemű volt. amíg szeretett.

2010. aug. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
egyik osztálytársam szerelmes volt belém és amikor vele beszéltem meg rám nézett tényleg csilogott a szeme :) az oylan mintha egy kicsit ilyen könnyes lenne szal olyan fura nem sír csak olyan szép tiszta
2010. aug. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
de hát ha nem mosolyog hogy csilloghat a szeme?
2010. aug. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
ezt én sem tudom .nagyon ritka hogyha ő mosolyog.
2010. aug. 9. 19:49
 26/30 anonim ***** válasza:
Sztem igen. :) és sztem is oylan fura érzés, ha vki igy néz rád, én úgy érzem, mintha fogva tartana a tekintetével, és belém látna :$ :)
2010. aug. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

igen! pot mondtam hogy ezt nehéz leírni sőt lehetetlen de ez is egy jó gondolat hozzá hogy olyan, mintha belém látna és fogva tartana a szemével:)

úgy örülök ennek a kérdésnek, szeretem ezt a témát:)

2010. aug. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Tényleg csillogni szokott,már én is láttam, ha bár nekem inkább barátom szokta rajtam észrevenni és akkor mindig mondja, hogy "hogy csillog a szemem". ^^
2010. aug. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Igen csillog,,,,,, mereven néz.
2013. máj. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 mike44 válasza:

Ez így önmagában nem igaz. Azaz igen, ha valóban tetszik neki az illető, lehet hogy épp csillog a szeme. DE elfelejtünk egy fontos tényezőt. Ha az a férfi önmagában nagyon baoldog, mert egyszerűen csak szeret élni, akkor mindegy hogy egy nővel találkozik, vagy épp dolgozni megy. Szóval kedves nők, lánykák, nem kell egyből azt gondolni hogy azért csillog, mert szerelmes belétek, egyszerűen csak boldog ;)

31/F

2015. márc. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!