Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Veletek történt már hasonló?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek történt már hasonló?

Figyelt kérdés

Van egy nő, aki régóta nagyon tetszik nekem, de már kb. 4 éve nem láttam, és nem is beszéltem vele, viszont a mai napig rendszeresen álmodok vele, és úgy érzem életem egyik legnagyobb hibáját követtem el, hogy akkor komolyabban nem próbálkoztam nála.


Tisztában vagyok vele, hogy közöttünk nem lesz már semmi, de azért kíváncsi vagyok, nektek erről mi a véleményetek, illetve, hogy veletek történt-e már hasonló és ha igen esetleg később egymásra találtatok-e?


2020. máj. 18. 15:57
 1/6 Hellmano ***** válasza:
80%
Ezért kell cselekedni mindig, hogy ne legyen ez a "mi lett volna" és évekig rágódsz rajta. Akkor bepróbálkoztál volna, legalább tudta volna, hogy igen vagy nem. Így meg marad a sok kérdés.
2020. máj. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Évek óta rágódok egy szinte tök idegen fiún, hogy mi lett volna, ha...

Jó szar ez. Aztán mivel semmi nem történik, elképzeltünk már valamit ami nekünk nagyon tetszene, így sokkal nehezebb szabadulni a gondolattól..

2020. máj. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Most nem opció, hogy kezdeményezz nála?
2020. máj. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.


A kezdeményezés sajnos nem nagyon opció, mert barátja van, úgyhogy ha most felvenném vele a kapcsolatot szerintem csak az lenne az eredménye, hogy még jobban álmodoznék róla.

2020. máj. 18. 17:32
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt hasonló, csak én kb. 8 éve nem láttam és nem beszéltem vele. Akkoriban kezdeményeztem is, de sajnos visszautasított. Még mindig tetszik, nem szoktam ugyan álmodni vele, de még most is azt gondolom, hogy ő (lett volna) az igazi.
2020. máj. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem három éve tetszik egy férfi úgy, hogy mi sem találkoztunk azóta. Viszont folyamatosan várom, hogy újra összehozzon a sors és reménykedek, akkor majd a megfelelő pillanatban, és szikránál több is lehet köztünk.
2020. máj. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!